Балто-Чорноморський Альянс — проти імперії зла

Георгій ЛУК’ЯНЧУК

Фото автора

 

Останні інформаційні війни та військова агресія проти Грузії 2008го, проти України 2014го, приховані погрози Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Балтійським країнам свідчать про одне: зупинити войовничу політику Москви та її неадекватного керівництва щодо сусідніх держав можна, лише об’єднавши зусилля держав, — можливих об’єктів імперської агресії Росії. А те, що такий військовополітичний союз країн Міжмор’я може бути успішним, свідчать славні сторінки історії.

Так, нещодавно в багатьох країнах святкувалося 500річчя історичної перемоги білоруськоукраїнськолитовськопольського війська під проводом українського князя Костянтина Острозького над московськими загарбниками під Оршею. Також на пам’яті спільна — разом із кримськими татарами, поляками та військовими підрозділами інших сусідніх народів — славна історична перемога українського козацького війська під проводом гетьмана Івана Виговського над добірним московським військом під Конотопом, 356 років тому… Тож історія свідчить: тільки тісна політичновійськова співпраця країнсусідів Російської імперії може дати успіх і перемогу.

Саме на це й спрямована ініціатива низки громадських і політичних організацій, які провели нещодавно в столиці України міжнародну науковопрактичну конференцію “БалтоЧoрноморський регіон: суспільнополітичні актуалії”. Підсумковий документ — Меморандум — підписали керівники низки політичних та громадських організацій України, Білорусі, Литви, Латвії, Естонії та Грузії. До нього приєдналися присутні представники опозиційних сил з Азербайджану та Казахстану. Ініціатори конференції та Меморандуму розраховують у зв’язку з його актуальністю на приєднання громадських і політичних організацій із країн Скандинавії, Польщі, Молдови, Румунії, Болгарії, Туреччини та інших балканських та кавказьких країн. Над цим працюватимуть учасники Альянсу БалтоЧорноморських націй в особі постійно діючого представницького консультативного органу. Патріотичні сили країн БалтоЧорноморського регіону наголошують на необхідності динамічної співпраці у міжнародній політиці, геополітичних стратегіях, формуванні спільних збройних формувань, інноваційних технологіях у різних галузях культури, освіти, торговоекономічних відносин, створенню міжнародного механізму протидії російській інформаційній експансії.

 

 

 

 

 

 

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment