На пам’ятник Сковороді

Володимир БЕЗЧАСНИЙ,

голова Лубенського медіаклубу

 

Ім’я нашого славного земляка Григорія Сковороди знане й шановане в світі. Пам’ятники цьому духовному поводирю зведені у Києві, Харкові, Європі та за океаном. І лише досі не вшановано філософапророка на його батьківщині — в Чорнухах. Аби подолати цю несправедливість і ще раз засвідчити наші любов і визнання до поводиря нашої незламної нації, гідно відзначити 295річчя від дня народження Григорія Сковороди, з ініціативи низки відомих українців, серед яких поетакадемік, голова Українського фонду культури Б. Олійник, академік, Герой України         Л. Губерський, народний художник України В. Чепелик, директор сковородинівського видавництва “Криниця” Л. Андрієвський та інші, кинуто всеукраїнський клич до збору коштів на пам’ятник Григорію Сковороді в Чорнухах.

 

На останніх зборах лубенського медіаклубу одностайно вирішили долучитися до цієї благородної справи. Серед тих, хто першим відзначився доброчинністю, медіаклубівці, члени НСЖУ Антоніна Даниленко, Петро Підтоптаний, Жанна Россоха, Володимир Василенко, Валентина Савченко, Микола Шевченко…

Перші зібрані кошти перерахували Благодійному фонду “Батьківщина Григорія Сковороди”. Акція триває. Якщо ви бажаєте до нас долучитися, звертайтеся до медіаклубу.

Контактний телефон —             095 8068673.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related posts

Leave a Comment