Проект «Напиши солдату» стартував на Донеччині

Місце проведення: м. Краматорськ, вул. Дворцева, 14, приміщення Центру поштового зв’язку № 7

Початок: 2 червня 2015 о 13.00

Ініціатор:Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим”.

 

Міжнародний благодійний фонд підтримки армії “Повернись живим” і Донецька дирекція “Укрпошти” презентували спільний проект “Напиши солдату”, який розпочався у відділеннях зв’язку Донецької області.

Відвідувачам мережі відділень “Укрпошти” в Донецькій області запропоновано придбати листівки, створені спеціально для проекту і підписати для військових, які зараз перебувають на лінії фронту. Всі кошти, зібрані від продажу листівок, перерахують Міжнародному благодійному фонду “Повернись живим” і витратять на придбання медичного обладнання для лікарень у прифронтових містах.

Подібний проект волонтери вже реалізували спільно з Київською обласною дирекцією “Укр­пошти”. Коли представники донецької дирекції про нього дізналися зі ЗМІ, самі зв’язалися з фондом “Повернись живим” і запропонували співпрацю.

На листівках організатори проекту зобразили відбитки дитячих рук, сплетений жовто-блакитний браслет і традиційну вишивку. У центрі сюжету листівок — дитячі та жіночі руки. На думку волонтерів, руки, які створюють такі обереги, символізують обійми, підтримку та надійний тил.

Вартість однієї листівки — 10 грн. Наклад — 28 000. Листівку можна підписати і відправити воїну. У разі ж, якщо поле “адресат” буде незаповненим, “Укрпошта” автоматично передасть листівку на адресу фонду “Повернись живим”, де волонтери вкладуть її в одну з передач до зони АТО. Таким чином листівка обов’язково знайде свого солдата. Проект став можливим завдяки підприємцю Владиславу Калініченку, який запропонував “Укрпошті” та “Повернись живим” розпочати співпрацю, а також оплатив друк листівок.

Організатори акції також планують зустрічі з листоношами та персоналом “Укрпошти”, щоб пояснити ідею проекту, “зарядити” їх на успішну його реалізацію. “Листоноші — це справжня “армія” людей, яким довіряють і до яких дослухаються. Якщо ця “армія” повірить у хорошу ідею, вона здатна звернути гори”, — вважають у фонді “Повернись живим”.

У планах організаторів продовжити проект “Напиши солдату” та поширити його по всій території України.

 

Ольга РЕШЕТИЛОВА,

координатор проекту “Повернись живим”;

Юрій КАРПЕНКО,

заступник директора Донецької дирекції “Укрпошти”;

Владислав КАЛІНІЧЕНКО, підприємець, ініціатор проекту

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment