Народ вимагає…

Георгій ЛУК’ЯНЧУК

 

Чого нині вимагає Його Величність Народ? На це дають відповідь численні мітинги та акції протесту, що відбуваються в ці дні під стінами Верховної Ради, коли вона засідає під “куполом”, а “протестанти” водять козу “від стін ВР до Кабміну”, а звідти до Адміністрації Президента як гаранта Конституції та гарантованих нею його, народу, прав… Таке собі “ходіння по муках” у бермудському трикутнику української влади, що воссідає на Печерському пагорбі!

Незадоволені проектом закону про місцеві вибори, що прийнятий уже в першому читанні, патріотичні організації: Народний Рух, Конгрес Українських Націоналістів, Українська партія та інші — вимагали від народних обранців не ревізовувати вимоги Революції гідності та дотримуватись власних виборчих обіцянок. Бо, фактично, олігархи протягують через ВР правила місцевих виборів, що до болю нагадують систему виборів в… авторитарній путінській Росії, та паплюжать саму ідею пропорційних виборів з відкритими списками!

Велика група селян, що з’їхалися з усієї України на захист своїх прав, а саме: проти відміни Кабміном та ВР 15 % пільги на податок, що може призвести до масового винищення поголів’я свиней та худоби, привезла з собою поросят, яким загрожує винищення… Між іншим, в Європі, куди ми нібито йдемо, фермера бережуть як зіницю ока, допомагаючи сільськогосподарському виробнику багатомільярдними дотаціями з бюджету: адже їжа — це національний стратегічний продукт будь-якої країни у всі часи! Юлія Тимошенко, котра вийшла заспокоїти селян, трохи заговорилась за телевізійною звичкою… й була (несподівано для неї та її оточення) засвистана втомленою від спеки й безкінечних балачок сільською публікою.

Іще одна група вже постійних протестувальників — валютних позичальників, що отаборилась вже давненько біля Національного банку, вимагали від народних обранців змін до закону, за яким вони могли б віддавати свої борги банкам не за завищеним до небес нинішнім обмінним курсом…

І, хоч як дивно (майбуть, зійшлися зорі), але всі протестуючі групи досягли своє мети. Найбільший резонанс у суспільстві викликало чомусь саме задоволення вимог валютних позичальників: захвилювався навіть Прем’єр-міністр Яценюк…

Трохи згодом відбулася ще й войовничо-патріотична хода центральними вулицями столиці прихильників, ветеранів та бійців низки добровольчих батальйонів АТО під загальним гаслом “Святкування Князя Святослава Хороброго”. Серед вимог основними були припинення ганебних та безплідних Мінських угод і припинення утисків патріотів з добровольчих батальйонів.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment