ЗВЕРНЕННЯ «Про повернення громадянам України вкраденого владою права мати запис своєї національності у державних реєстраційних документах»

 

Президенту України

П. ПОРОШЕНКУ

Голові Верховної Ради України

В. ГРОЙСМАНУ

Прем’єр-міністру України

А. ЯЦЕНЮКУ

Народним депутатам України

 

Панове Президенте, Прем’єр-міністре, Голово Верховної Ради, народні депутати України!

9 червня 2015 року на зборах уповноважених представників понад 20-ти політичних та громадських організацій, які відбулися в Будинку офіцерів Збройних Сил України м. Києва під головуванням Героя України, генерал-лейтенанта, заступника голови Спілки офіцерів України Григорія Омельченка, створено Координаційну Раду громадського руху “УКРАЇНЦІ — ЕТНІЧНА НАЦІЯ”, яка поставила за мету відновлення графи “національність” у державних реєстраційних документах (в паспорті, свідоцтві про народження, свідоцтві про шлюб та ін.).

До громадської ініціативи долучилися: Спілка офіцерів України, Народний Рух України, Конгрес Українських Націоналістів, УНСО, Українська партія, Українське козацтво, ВУТ “Просвіта”…

До Координаційної Ради можуть долучитись усі бажаючі (шляхом повідомлення) політичні та громадські організації, а також громадяни України, які поділяють мету й цілі громадського руху “УКРАЇНЦІ — ЕТНІЧНА НАЦІЯ”.

До співпраці запрошені представники національних меншин, національно-культурних товариств, які проживають в Україні та опікуються збереженням своєї національної (етнічної) самобутності, культури, мови, національних звичаїв, традицій, а також громадян України, які піклуються збереженням своєї національної ідентичності.

Координаційна Рада “УКРАЇНЦІ — ЕТНІЧНА НАЦІЯ” ухвалила звернення до Українського народу і до вас.

 

Нагадую, що у грудні 2014 року вам було направлено звернення ХХІІІ з’їзду Спілки офіцерів України з проханням відновити графу “національність” у державних реєстраційних документах, яка у незаконний спосіб була ліквідована.

Проте досі ви цього не зробили, чим грубо порушуєте принцип верховенства права, закріпленого в Конституції України, та право громадян ідентифікувати себе за національною належністю.

Керівництво Кабінету міністрів (А. Яценюк) і Верховної Ради (В. Гройсман) на звернення українських офіцерів відповіло формальною відпискою, як і їх “попєрєднікі”.

А від Вас, пане Президенте і Верховний Головнокомандувачу, та Вашої Адміністрації взагалі не надійшло ніякої відповіді на звернення офіцерів.

Янукович і Азаров також ігнорували (як зараз ігноруєте і ви) законні і справедливі вимоги українців, зокрема й мати свою споконвічну Богом дану національність у державних реєстраційних документах, як це мають всі народи світу. Чим це завершилося для них та їхнього оточення — загальновідомо.

Не забувайте пророчі слова:

“Правда об’єднує і веде до миру, брехня роз’єднує і веде до війни…”

Панове керманичі, не ганьбіть і не принижуйте Українську націю!

Пам’ятайте, що ціною життів Національних Героїв Небесної Сотні ви отримали владу і перебуваєте досі при владі, дякуючи кращим синам і донькам України, які захищають Батьківщину від російського агресора на чолі з Путіним у неоголошеній війні, яку Ви, пане Президенте називаєте “вітчизняною”.

Серед загиблих героїв Небесної Сотні під час Революції гідності та військовослужбовців, правоохоронців і добровольців, які віддали своє життя за Україну на Східному фронті понад 86 % — це українці за національністю.

За дорученням Координаційної Ради — представників УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ наполягаю розглянути наше звернення і в рамках повноважень, наданих вам Українським народом, вжити невідкладних заходів для відновлення права українців та представників національних меншин мати свою, успадковану від дідів-прадідів національність, яка повинна зазначатись у державних реєстраційних документах.

 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Голова Координаційної ради, Герой України, народний депутат України ІІ-VII скл.,

генерал-лейтенант

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment