Воїнів АТО врятував янгол-охоронець

Едуард ОВЧАРЕНКО

Уже другий рік у Тростянці діє Громадська організація “Волонтерська організація “Сокіл”, яка збирає кошти та гуманітарну допомогу для батальйонів, у яких на сході країни воюють наші земляки. Проте своїми тут вважають не лише мешканців Тростянеччини, а й усіх воїнів, які зараз захищають Україну.

Уже кілька разів тростянецькі волонтери їздили в зону АТО. До останньої поїздки готувалися протягом двох місяців: збирали продукти харчування, а за кошти, які надійшли від небайдужих мешканців їхнього району, закуповували військову форму для воїнів. Частина виручених коштів пішла на запчастини для ремонту двигуна БТР, який теж передали нашим військовослужбовцям. Також завдяки зусиллям Дмитра Сердюка та Андрія Ломова воїнам 92ї бригади передали автомобіль “Жигулі”. До речі, це вже друге авто, яке передали тростянчани нашим воїнам у зону АТО.

Цього разу тростянецькі волонтери побували у розташуванні 92ї бригади, на передовій зустрілися з воїнами 3ї та 9ї рот, які захищають Україну в районі Трьохізбенки, вже у кількох сотнях метрів від яких позиції сепаратистів.

“Українські бійці нас зустріли дуже добре. Два дні ми ночували неподалік від передової. Спілкувалися з бійцями батальйону “Айдар”. Один із бійців цього батальйону розповів, що якось їхню розвідгрупу оточили сепаратисти, і їм довелося три дні і три ночі ховатися у кукурудзяному полі. Допомоги чекати було марно, адже це була окупована територія. Удень бійці перебували під палючим сонцем, у них не було їжі, води. А сепаратисти чекали підкріплення, аби мати змогу прочесати поле. На третій день до “сепарів” прийшли на допомогу донські козаки та два танки. У цей самий час перед одним із наших воїнів, якого звати Сава, що постійно молився і просив у Господа допомоги, з’явився янголохоронець і показав дорогу для порятунку, і всі наші солдатирозвідники вийшли з оточення.

Наші воїни дуже вдячні волонтерам. Волонтерська допомога свідчить про те, що вони недаремно проливають кров і стоять за Україну, адже за ними стоїть народ, який допомагає армії чим може”, — розповів керівник Волонтерської організації “Сокіл” Микола Бабич.

Микола Васильович подякував всім мешканцям Тростянця та району, всім, хто не байдужий до подій, що відбуваються на сході. А особливо Віктору Овчаренку, Олександру Линнику, Олександру Чухраю, Юрію Бабченку, Олександру Кулібабі та Ігорю Кулікову. Долучилися до цієї справи також волонтери Володимир Торяник, Євген Петруш, Іван Чорноус та Лідія Сизоненко.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment