Голові Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка Мовчану П. М.

Шановний

Павле Михайловичу!

Найближчим часом парламент може ухвалити зміни до Конституції України. Конституційний Суд України вже надав свій висновок, а Верховній Раді залишилося лише двічі проголосувати за цей проект. Результати цих змін, без сумніву, стосуватимуться кожного з нас. В умовах цілковитої відсутності відкритого обговорення змін до Конституції України вважаю своїм обов’язком інформувати Вас про свою позицію, а також про позицію фракції “Об’єднання “Самопоміч”, та просити Вашої підтримки у боротьбі за нашу державність і Конституцію.

Процес розробки і суть запропонованих змін викликають у нас глибоке занепокоєння.

Адже сам процес відбувається поспіхом, без належного обговорення серед експертів та громадян, в абсолютно непрозорий спосіб (наприклад, текст змін до Конституції видозмінюють безпосередньо напередодні голосування). Люди під час зустрічей зізнаються — вони взагалі не знають ані про процес, що зараз відбувається, ані про суть змін, які можуть бути ухвалені. І така ситуація, на наш погляд, є неприпустимою.

Зараз фактично відбувається спроба змінити Конституцію в умовах воєнного стану, що забороняє стаття 157 Конституції. І хоча формально воєнного стану в Україні не введено, кожен із нас розуміє, що об’єктивно Україна є в стані війни. Російська Федерація здійснює проти України збройну агресію, анексувала частину території нашої держави, на анексованих і окупованих територіях Україна не може гарантувати прав людини, відбувається мобілізація. Факти російської агресії неодноразово визнавала і Україна, і міжнародна спільнота. У час війни держава є вразливою і змінювати Конституцію в таких умовах — надзвичайно небезпечно.

Поспішно змінити Конституцію — вимога нав’язана Україні ззовні. Зокрема Росія розпочала війну проти України саме для того, щоби вимагати зміни до Конституції. Саме тому згідно з Мінськими домовленостями зміни мають бути внесені до кінця 2015 року.

Однак Конституція — це не власність держави. Це власність народу, це договір, який ми, українці, уклали, щоб цю державу створити, і захистити свою свободу, гідність і свої права. Право її змінювати — суверенне право Українського народу.

Зміст запропонованих змін до Конституції теж має суттєві вади, про які варто знати.

Втручання у розділ “Права людини”, на нашу думку, є невиправданим з огляду на виклики сьогодення. Конституція покликана регулювати три важливі блоки питань. Перший — принципи (зокрема незалежність, унітарність, народовладдя), вони є непорушними і можуть бути змінені тільки на референдумі. Другий — державна влада, і це те, що можуть переглядати політики. Третій — права людини, тут навіть одна кома може бути внесена лише тоді, коли є суспільний консенсус. Тому змінювати цей розділ “в пакеті”, без широкого обговорення (із залученням громадських і релігійних організацій), без урахування культури і традицій Українського народу — неприпустимо.

Змінювати розділ “Правосуддя”, на наш погляд, слід винятково для того, щоб ліквідувати політичний вплив з боку Президента і Верховної Ради на суддів, зробити правосуддя більш доступним для людини та звільнити всіх корумпованих суддів. Наразі запропоновані зміни радше консервують наявну систему і не дозволяють звільнити тих, хто дискредитував судову гілку влади.

Зміни до Конституції заради децентралізації, безумовно, необхідні для України. Адже передати владу, яку зараз має держава, місцевим громадам — це не подвиг держави, це нормальний природний процес повернення тих повноважень, які були в людей навіть у часи Середньовіччя. Однак запропоновані зміни не збільшують повноважень громад. Радше навпаки, присутність держави на місцях залишатиметься колосальною і ще більше посилюватиметься через повноваження Президента зупиняти повноваження мерів і рад. Ніде в демократичних країнах глава держави не контролює місцевого самоврядування: ані через своїх представників (префектів), ані зупиняючи повноваження мерів і рад. Тому ухвалення запропонованих змін значно погіршить становище місцевого самоврядування, а без сильного місцевого самоврядування країна знову потрапить у пастку авторитаризму.

“Особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей”, який зараз пропонує проект змін до Конституції, на нашу думку, створює загрозу для незалежності і територіальної цілісності України. Усім відомо, що “окремі райони” — це окуповані території, тому будьякі повноваження для них — це повноваження для окупантів. Внесення таких змін у Конституцію перетворить війну, розв’язану і підтримувану Росією, на звичайну громадянську війну, в якій Україна як сторона ніколи не зможе шукати підтримки в інших держав.

Отож вважаємо, що Конституцію України не можна змінювати поспіхом, тим більше на вимогу державиагресора. Ми хочемо, щоб Конституція була нашим правним щитом, тому готові підтримувати лише ті зміни, які обговорено з експертами та громадами, ті зміни, що знайшли відповідну суспільну підтримку.

Тому ми просимо Вашого розуміння і сприяння у створенні суспільного діалогу щодо змін до Конституції. Будемо раді, якщо Ви висловите свою точку зору.

 

З повагою,

Оксана СИРОЇД

Заступник Голови Верховної Ради України

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment