Вірші про найдорожче

Тамара КОТЕЛЯ,

відмінник освіти України, завідувач організаційномасового відділу Будинку дитячої творчості, методисткерівник гуртка “Молодіжний клуб”

Презентація книжки поезій Тетяни Майданович “Небо над Україною” в Музеї книги та друкарства України (КиєвоПечерська лавра).

Напередодні Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва в святому, намоленому місці, КиєвоПечерській лаврі, в Музеї книги та друкарства України, відбулася презентація нового творчого доробку відомої української поетеси Тетяни Майданович, — її поетичної збірки “Небо над Україною”, яка запланована до друку у серії “Бібліотека українського воїна”, що започаткована 2015 року Міністерством оборони України.

Презентацію збірки підготували і провели для ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна вихованці гуртка “Молодіжний клуб” (керівник Т. М. Котеля), дитячого театру “Авангард” (керівник Н. А. Ромась) Будинку дитячої творчості Шевченківського району м. Києва. Під час поетичної зустрічі з Тетяною Майданович лунали її поезії, які увійшли до збірки “Небо над Україною”, та творчі доробки з книг “Калиновий птах”, “Охоронниця слова. Казки та казкові історії”. А аудиторія була юною, навіть найстаршим слухачам і учасникам не було ще й 20ти років.

Авторка передала роздрукований макет презентованої книжки, яка поки що “живе і діє” в комп’ютерному варіанті, викладачам і вихованцям військового ліцею, а також Музею книги, БДТ Шевченківського рну, представникам школиінтернату № 17. Вони вже використовують у своїй виховній роботі патріотичні вірші зі збірки “Небо над Україною”, а тепер матимуть їх у повному обсязі, — ще до того, коли дійде черга до публікації цього запланованого видання із новоствореної серії “Бібліотека українського воїна”. Коли книжка і побачить світ за програмою “Українська книга”, то її наклад буде передано до військових закладів і діючих частин, а вірші про Вітчизну, про все найдорожче, на чому ґрунтується українська душа, дуже актуальні і для підростаючого покоління, для молоді і для кожного свідомого громадянина України.

Збірка “Небо над Україною” оспівує віковічні цінності українського народу: материнську та батьківську любов, братерство і дружбу, героїв наших трагічних днів — мужніх захисників Батьківщини.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment