Передплати ювілейний часопис!

Нарешті ми, українці, — від дитини до літньої людини — заспівали на повен голос безсмертний Гімн “Ще не вмерла Україна”. А чи знаєш ти, майбутній передплатнику, що саме на сторінках “Буковинського журналу” не так давно з’явилося цікаве дослідження про майже всі гімни, що звучали й звучать на теренах нашої держави. Редакція має намір повторити цю публікацію, суттєво доповнивши її, і наступного року. Тож передплативши журнал, матимете можливість долучитися до наших духовних історичних витоків.

Історія розпорядилася так, що саме “Буковинський журнал” вважається найстарішим у незалежній державі, бо був заснований у жовтні 1991 року й відзначатиме чверть віку. Вийде друком і соте число. На його сторінках завше знаходили місце українські класики: Олег Ольжич, Юрій Шевельов, Микола Вінграновський. А поруч із ними і невмирущі поети, шевченківські лауреати Леонід Талалай, Ігор Римарук, Василь Кожелянко, їхні побратими Василь Герасим’юк, Анатолій Кичинський, Тарас Федюк, Василь Голобородько. Це якщо мовити про літературні надбання квартальника. Серед найпочесніших авторів — академік Іван Дзюба, Микола Ільницький, Тарас Салига, найавторитетніший дослідник історії України Володимир Білінський, другу частину його праці “УкраїнаРусь” публікуватимемо і ювілейного року. Часопис має намір розширити свої горизонти, заснувавши при редакції “Бібліотеку “Буковинського журналу”, де побачать світ “Літературна студія “Франкова кузня”, “Двомовне видання “Від Пруту до Рейну”, інші потрібні читачеві книжки і збірники.

Передплативши журнал на 2016 рік, Ви зможете наповнити свою книгозбірню патріотичним чтивом, що збагачуватиме духовно, орієнтуючи на побудову єдиної й неподільної держави — Великої України. Стане він дороговказом не тільки у політичних, а й у соціальних питаннях. Писатимуть на ці теми провідні політологи, такі, як Ігор Буркут, столичні оглядачі, економісти, фінансисти, господарники. Бібліографічний розділ орієнтуватиме на ті видання, що проповідують духовну незалежність, самостійність.

Отож передплатити “Буковинський журнал” можна у будьякому поштовому відділенні України, а також у його редакції (м. Чернівці, вул. Ончула, 4) і в Чернівецькому меморіальному музеї Володимира Івасюка (вул. Маяковського, 40), замовити Інтернетом bukgur@gmail.com

Передплатний індекс 30096. Вартість річної передплати 137.24, на півріччя — 68.62, на квартал — 34.31.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment