Звернення до читачів, або Подбайте про новорічні подарунки

Євген ҐОЛИБАРД

 

Рік 2015-й добігає кінця. Важкий, суперечливий, знервований, сповнений переживань, сумнівів, втрат, сліз, і водночас — героїзму, самовідданості, самопожертви і перемог.

Тривають болісні перейми суспільства, яке народжує себе, новітню Українську Націю і сучасну Українську Державу. Причому народжує в умовах війни, яку її автор — диявольський вождь Москалів — назвав гібридною, тобто такою, яка схрещена з миром, а отже, кожен може повертати її, як монету, одним і другим боком.

Ніби війна й ніби мирне життя. Одні Українці під обстрілами з російських “градів” героїчно тримають оборону України на Донбаському фронті, а інші в цей час із радістю знімаються у Москві для російського новорічного телешоу. Кожен із нас мав можливість пройти тест на патріотизм, та не всі його пройшли з честю…

Не лише патріотичні громадяни України й Українці-співвітчизники у діаспорі, а й люди всього чесного світу отямились від ілюзій щодо Росії. Ганебний брехливий вираз “старший брат” вийшов з ужитку, світова спільнота об’єдналась проти агресора.

Проте Москва і надалі нарощує військову напруженість не лише в Україні, а й в інших краях світу.

Війна набирає сили і поки що не видно ознак її припинення. Натомість бачимо ознаки подальшого розгортання війни. Зокрема й розгортання війни інформаційної.

У цих обставинах набирає величезного значення і ваги кожне правдиве слово. Всі ми переконалися, що наше “Слово Просвіти” є джерелом і рупором Правдивого Слова, що гуртує навколо себе кращих представників української патріотичної інтелігенції.

Видатні особистості української культури, науки, освіти, історії, відомі новатори на сторінках “Слова Просвіти” оживляють слово духом Революції гідності, яка ще не бачить виконання всіх своїх вимог. Головна вимога Революції гідності — гуртуватися у громадянське суспільство, з яким можновладці вимушені рахуватися й до якого мусять дослухатися.

Вимога гуртуватися має означати для нас із Вами, шановні Пані і Панове читачі, об’єднуватися навколо “Слова Просвіти”. Об’єднуватися широким колом людей і інтересів.

Але кожне об’єднання завжди має свою ціну. Ціну внеску на вході і ціну результату.

Наше творіння — газета “Слово Просвіти” — може отримати долю і радість земного життя лише з Вашої благодаті, шановні Пані і Панове читачі! Може отримати, якщо згуртуємо наші внески. На жаль, у цьому єднанні навколо ваги правдивого і цікавого слова, певну вагу мають гроші. А як без них?

Ціна передплатного внеску на рік, тобто для отримання 52 щотижневих 16-сторінкових випусків газети “Слово Просвіти”, становить 126 грн 84 коп. Порівняно до інших видань, наша газета поза всякою конкуренцією. Особливо, якщо враховувати співвідношення ціни і наповнен­ня змістом.

Саме за цим показником “Слово Просвіти” впевнено переходить у категорію приємних різдвяно-новорічних подарунків.

Щоправда, відомо: постійні читачі давно згуртувалися навколо газети, не потребують агітації й передплатять нашу спільну газету на 2016 рік, бо вже без “Слова Просвіти” не уявляють свого життя.

Натомість поряд із кожним постійним передплатником, у колі його друзів і знайомих є багато інших громадян, котрі будуть раді передплатити нашу газету або отримати її у подарунок.

Цей подарунок цікавий не лише своїм змістом, а й тим, що обдарований читач, щотижня отримуючи чергове число газети, із вдячністю згадуватиме свого благодійника. Де ще можна знайти такий благородний спосіб єднання?!

Вже не кажу про те, яку приємність матиме у серці обдаровувач…

От саме для такої спільної радості, передаю редакції п’ять примірників моєї книги “Злочинна рука Росії в Україні. Фрагмент сучасного літопису (1994—поч. 2015 рр.)” для нагородження передплатників і благодійників.

Приємного читання “Слова Просвіти” у Новому році!

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment