Автобіографічна історія в поезії

Едуард ОВЧАРЕНКО

Фото надане театром

П’ять років тому містичною феєрією “До” за твором Катаріни Сінчілло розпочав свою творчу біографію Класичний Художній Альтернативний Театр. А в цьому сезоні театр презентував оновлену версію спектаклю.

В основі сюжету — любовний трикутник. Жінка і два чоловіки, кожен із яких її кохає. Герої, ролі яких виконують заслужені артисти України Віктор Кошель і Олена Хижна, актори Катаріна Сінчілло, Анатолій Суханов і Євгенія Шахун, намагаються знайти вихід із життєвого лабіринту, сповненого пасток, які вони створили самі для себе.

Містичний вплив вистави на підсвідомість глядачів підтримує класична музика і живий (без мікрофонів) вокал. Мінімум декорацій і стилізоване вбрання учасників дійства відводить глядача від прив’язки, де і коли відбувалися події. Головна мета проекту — позитивний вплив на свідомість. Можливо, комусь вона хоч трохи допоможе очиститися духовно і нагадає про нас таких, якими нас створив Господь. І ту долю, яку він підготував для кожного, не потрібно псувати непродуманим вибором, щоб не повторити помилок героїв цієї вистави.

“Наші герої — це особистості на найвищому щаблі духовного пошуку. Тому вони викликають у нас захоплення, адже піднялися над собою, над перешкодами, над труднощами, власними страхами і лінощами. Із ними відбулося Диво, в яке і зараз важко повірити. Ті, хто знає, що це автобіографічна для нас історія, кажуть, що така вистава дає всім велику надію на кохання, дає усвідомлення, що ніколи не пізно змінити на краще все у своєму житті, ніколи не пізно прислухатися до Вищого Голосу Долі. Іноді ми самі не можемо повірити, що все це трапилося з нами”, — розповіли виконавці головних ролей Катаріна Сінчілло та Віктор Кошель, які разом грають на сцені і разом йдуть по життю.

Як зізналися актори, вони задоволені можливістю поділитися цією історією з усім світом і подарувати надію кожному глядачеві. Ця вистава не дозволяє зупинятися на досягнутому та надихає їх на подальший рух уперед і вгору. Вона вихоплює їх із виру побутових проблем і дозволяє поринути в інший світ. Ця вистава магічна і містична, бо не актори змінюють її, а вона змінює їх.

Цього театрального сезону до КХАТу прийшло кілька молодих цікавих акторів — Світлана Щока, Антон Бухов, Наталія Шаркевич. Серед дебютанток і випускниця Дніпропетровського театрального коледжу Євгенія Шахун, яка вже отримала ролі в усіх виставах театру. Серед цих акторських робіт особливе місце посідає роль Ольги у виставі “До”. Євгенія склала іспит на акторську зрілість, але це ще тільки заявка на роль, спробувати себе в якій є багато охочих серед молодої когорти актрис КХАТу.

У планах театру постановка Шекспірівського “Гамлета” та п’єси Івана Карпенка-Карого “Наймичка”.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment