«Від Шевченка до Савченко — нескорений дух нації»

Георгій ЛУК’ЯНЧУК

9 березня з нагоди 202-ї річниці від дня народження Великого Українця біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Києві з ініціативи Громадського руху “Українська патріотична альтернатива” відбулося велелюдне Віче “Від Шевченка до Савченко — нескорений дух нації”. “Українська патріотична альтернатива” складається з громадських і політичних організацій, які виборювали Незалежність України та впродовж 25 років відновленої 1991-го державної незалежності України обстоювали українські національні цінності: “Народний рух України”, ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка, Українська партія, “КУН”, СОУ, УНА-УНСО, ОУН (д), ОУН.

Промовці наголошували на глибині загроз, які постали перед нацією і державою. Московський агресор, проникнувши в усі шпарини українського державного організму, методично руйнує його, знищуючи спроможність до спротиву.

Усім, хто здатен захистити суверенітет і державність України, слід рівнятися у своїх діях на українську героїню Надію Савченко та інших наших політв’язнів у нео­імперському концтаборі Путіна, хто своїм життям доводить спроможність силою духу протистояти кремлівському злу. Адже від Тараса Шевченка до Надії Савченко є нерозривний ланцюг нескореності духу української нації.

Проте брак послідовної і системної державної політики захисту національних інтересів прирікає Україну на гарантовану поразку. Якщо нинішнє керівництво цього не розуміє чи свідомо відмовляється провадити таку політику, то воно чинить акт національної зради, який наражає українську націю на ліквідацію незалежної державності України та її зникнення з політичної мапи світу. Тому громадські й політичні діячі, котрі взяли участь у вічі, закликали керівництво держави вдатися до повного розриву всіх зв’язків з державою-терористом: дипломатичних, економічних, транспортних.

Необхідно зміцнювати націо­нальну обороноздатність України не лише шляхом реформування Збройних сил України, а й нарощуванням випуску українських систем озброєння та мобілізації всієї економіки держави на забезпечення оборони. Негайно заборонити в Україні всі політичні, громадські, культові організації та ЗМІ, що займають колаборантську позицію у відносинах із ворогом і ведуть інформаційно-психологічні війни проти України: опозиційний блок, УПЦ МП, телеканали “Інтер”, “Україна”, газета “Вєсті”, тощо.

Промовці закликали керівництво держави до негайної деолігархізації економічної та політичної системи країни шляхом внесення необхідних змін до виборчого законодавства, а також до реальної боротьби з корупцією.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment