Звернення політичних сил і громадських рухів Майданної України до ООН, ЄС, всіх міжнародних організацій, які відстоюють главенство права, свободу і незалежність країн і народів

Ми звикли до географічного поділу континентів і країн, до кордонів, що їх розділяють. Звикли до необхідності боронити свої кордони від ворожих зазіхань. Але тисячолітні історії протистоянь і війн навчили зрештою всіх нас, людей планети Земля, спірні питання вирішувати за столом перемовин, спільно виробляючи прийнятні умови для згладжування гострих кутів у взаєминах. Для підтримання миру, міжнародної безпеки, врегулювання суперечок і налагодження співробітництва між країнами світу ми створили глобальну міжнародну організацію — ООН.

Україна — одна із засновниць ООН, країна, яка доклала і докладає чимало зусиль для створення глобальної системи колективної безпеки та співпраці. І завжди дотримувалася принципів мирного співіснування та взаємної толерантності.

Путінсько-терористична гібридно-месіанська агресія в Автономній Республіці Крим і на Донбасі остаточно обрушила систему колективної безпеки в Європі і світі, поклала край мирному життю українців.

Із початку вторгнення путінських військ на територію України загинуло вже 9 тисяч осіб і ще понад 20 тисяч наших співгромадян отримали поранення. У районі бойових дій, незважаючи на міжнародну домовленість згідно з Мінськими угодами про перемир’я, путінсько-терористичні війська щодня застосовують важку артилерію, міномети та стрілецьку зброю, що призводить до загибелі та важких каліцтв захисників української держави. Під обстріли бойовиків потрапляють і мирні мешканці, по житлу яких терористи систематично ведуть прицільний вогонь.

Кривавий терор щодо українських громадян окупаційна влада влаштувала на захоплених територіях. У січні минулого року поблизу села Бугас на Донеччині артилерійським вогнем бойовики розстріляли 13 мирних людей — пасажирів рейсового автобуса. За кілька тижнів 8 донеччан вбили на зупинці громадського транспорту. В лютому того ж року під час обстрілу житлових кварталів Краматорська загинуло 17 мирних мешканців. Цей сумний мартиролог можна продовжувати щодня.

Ось і в ніч проти 1 квітня цього року в Донецьку російські терористи по-звірячому вбили мирного мешканця директора Центру слов’янської культури, композитора, неодноразового лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, члена Донецької організації ВУТ “Просвіта” Миколу Присяжнюка. Український діяч загинув мученицькою смертю як патріот України, який не змирився з ворогами і відстоював українську позицію до останнього подиху.

Сьогодні російські терористи застосовують підлу антилюдську тактику проти українського населення: вони цілеспрямовано наносять артилерійські та мінометні удари по місцях компактного проживання населення. Знищенням промислової та побутової інфраструктури районів вони намагаються знищити середовище мирного життя, позбавити людей можливості існування на тимчасово захоплених територіях.

Політику нищення українських громадян, тортур і залякування проводить окупаційна влада і в Криму. Ще в перші місяці окупації путінські спецслужби провели безпрецедентні арешти серед українських патріотів. Більше двадцяти громадян України після цього зникли безвісти. Нещодавно виявили обгоріле тіло кримського татарина Енвера Ісмаїлова, найімовірнішою версією загибелі якого є самоспалення як протест проти тортур нинішньої злочинної влади Криму.

Викрадення і вбивства українських громадян, зокрема, кримських татар уже стало звичною практикою окупантів на півострові. Тому вже понад двадцять тисяч кримчан покинули свої домівки і переїхали до материкової України. А окупанти продовжують політику мілітаризації півострова, витіснення корінного населення і заміщення його “зайдами” із путінської федеративної глибинки, заповнення всіх прошарків адміністративної ієрархії чиновниками за кремлівською рознарядкою.

За час путінсько-терористичної агресії проти України майже два мільйони українців стали вимушеними переселенцями. Представники Всесвітньої продовольчої програми ООН нещодавно заявили про безпосередню загрозу голодування півтора мільйонів людей через бойові дії на сході України.

До цих фактів слід додати ще один вид загрози, яка виходить із Кремля. Це проведення цілеспрямованих і послідовних дій зі створення паралельної (віртуальної) реальності в Європі й інших країнах світу. На це путінські технологи кинули шалені кошти, на які ведуть інформаційні кампанії в багатьох державах планети. Ефективність однієї з таких кампаній ми наочно побачили на прикладі референдуму щодо асоціації України з ЄС у Нідерландах.

Усі ці факти свідчать про одне: світ зіткнувся з невідомою раніше агресією — агресією глобального гібридного тероризму. Цей новий виклик системі ціннісних демократичних вимірів мирного життя на планеті очільники провідних країн, на жаль, ще не повністю усвідомили. Загроза, яку несе сьогодні путінська Росія світові, не зафіксована на рівні вищих міжнародних інституцій. А це означає, що завтра будь-яка країна може потрапити під удар і знищення і як незалежний демократичний суб’єкт може припинити своє існування та перейти в категорію світових маргіналів або квазіутворень.

Сьогодні ООН — єдиний легітимний міжнародний орган, який може і має кваліфікувати дії режиму путінської Росії як міжнародного державного терориста та об’єднати довкола ідеї боротьби з глобальним тероризмом держави планети Земля.

Ми, представники політичних сил і громадських рухів Майданної України, звертаємось до ООН, іституцій ЄС, всіх міжнародних організацій, які відстоюють главенство права, свободу і незалежність країн і народів — відкиньте страх перед ядерним брязканням Кремля, відмовтеся від дискретних меркантильних бажань торгово-економічних преференцій у взаєминах із агресором, перед обличчям майбутніх поколінь дайте чесну відповідь — ви за мир і щасливе майбуття планети Земля чи за затягування всіх народів у безодню обману і тотального цинізму?

Пам’ятайте, сьогодні в Україні відбувається боротьба за цивілізаційний вибір — світ матиме мирну і щасливу перспективу чи на планету опуститься чорна завіса епохи цинічного терору.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment