За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!

Звернення до громадських організацій, національно-патріотичних партій

і рухів, до кожного, хто усвідомлює себе українцем на своїй землі

Перед Українською Нацією та її Державою стоять окупаційне російське військо і пригодовані Росією сепаратисти, диверсанти та внутрішні антинаціональні сили, що продовжують русифікаторську політику. Крайнє зубожіння людей, над якими глузують розперезані олігархи та продажні політики, ставить народ на межу виживання, тож немає часу на очікування, що соціально-економічна ситуація зміниться, політика стане чесною і націєцентричною, а Державність, як найвища цінність Нації й Країни, буде альфою та омегою діяльності нинішньої влади, змусить її дослухатися не до фінансово-політичного олігархату, а до українського народу і його вимог. Усвідомлю­ючи, що для громадянського суспільства головними цінностями є життя, здоров’я і благополуччя кожного громадянина, що слова Свобода, Соборність, Справедливість, Гідність набирають ваготи й змісту тоді, коли реалізовуються в побудові Національної держави, яка дбає про достойне буття свого народу, Всеукраїнський форум “Українська альтернатива” закликає національно-патріотичні партії, громадські організації, громадян України об’єднатися й діяти в інтересах Українського Народу. Коли йдеться про збереження Нації і Держави, мають вдарити вічові дзвони! Українці самі здійснять деолігархізацію і деофшоризацію фінансово-економічної та політичної системи, оскільки найвища влада країни є заручницею корупції, з якою “бореться”.

Українці! Двадцяту річницю ухвалення Конституції України та чверть століття незалежності держава зустрічає у випробувальний для усіх час. Через політичну, економічну й військову слабкість наша держава стала об’єктом агресії з боку підступної Московії, яка окупувала 12 % української території. Нинішня влада все ще не розв’язала нагальних проблем, на неї покладених. Невиконаними залишаються обіцянки всіх попередніх президентів і нардепів утілити норми Конституції в життя: покінчити з бідністю, безробіттям, моральною деградацією, корупцією, бандитизмом, свавіллям чиновництва, кривосуддям, соціальною несправедливістю, власними пільгами. Саме тому за рівнем бідності українці перебувають на першому місці в Європі. Мільйони працьовитих, законослухняних, поміркованих людей роками терпляче чекають, поки влада повернеться обличчям до їхніх проблем, дбатиме про демократичну, правову, соціальну державу.

Нинішня владна команда, що прийшла на відповідальні посади на хвилі народних сподівань і популізму в результаті Революції гідності, схоже, вичерпала свій реформаторський потенціал.

Конкурентоспроможна економіка та соціально справедливий розподіл національного продукту, як показує досвід інших країн, можливі там, де деколонізація світоглядності, відвоювання власного інформаційного простору, становлення й підтримка націо­нальної культури з усіма її складовими не імітуються, а здійснюються послідовно і невідступно. Саме за таких умов можна швидко ліквідувати бідність, зупинити катастрофічну міграцію за кордон найбільш продуктивної частини населення, зберегти безпечне природне довкілля і надра, українські чорноземи і ліси.

Проголошуючи головними ідео­логічними й політичними засадами Всеукраїнського форуму “Українська альтернатива” Національну Ідею як духовну та політичну єдність Українського Народу, будемо разом обстоювати Єдину Українську Помісну Православну Церкву, єдину державну Українську Мову, оберемо й підтримуватимемо україно-людино-центричну владу, Європейськість і Євроатлантичність розвитку та членство України в НАТО і ЄС.

Наша, загартована двома Майданами всеукраїнська громада, наша патріотична, національно свідома молодь, наші бійці і добровольці, які захищають батьківщину в російсько-українській війні, наше постмайданне суспільство забезпечать гідне життя українцям і зміцнять Українську Державність.

Сьогодні немає більш значущої ідеї, ніж та, що вкладена в гасло “Україна понад усе!” Тож об’єднаймо наші зусилля в ім’я перемоги над ворогом нашої Матері-вітчизни, в ім’я гідного життя нашого народу і майбуття наших дітей. Ми переможемо! З нами Бог і Україна. Слава Україні!

 

Всеукраїнський форум

“Українська альтернатива”

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment