Зупинімо провокацію!

Звернення ЦП ВУТ «Просвіта»

Голові Верховної Ради України

А. В. ПАРУБІЮ

Президенту України

П. О. ПОРОШЕНКУ

Прем’єр-міністру України

В. Б. ГРОЙСМАНУ

 

Шановні Андрію Володимировичу,

Петре Олексійовичу,

Володимире Борисовичу!

 

Двадцять п’яті роковини свого незалежного державницького поступу Україна зустрічає в стані неоголошеної війни путінської Росії проти всього українського. Ця війна цивілізаційна і є логічною ланкою низки антиукраїнських дій північного сусіда, мета якого — не допустити усамостійнення української нації та привласнення наших духовних і матеріальних цінностей, перетворення українців на слухняне знаряддя “русского міра”.

Одним із засобів цієї політики є так звана “хресна хода”, організована УПЦ МП нібито — заради миру і спокою в державі. Насправді ж “хода” організована, проплачена та інформаційно забезпечена Путіним, який підтримував, генерував всі антимайдани і розв’язав війну проти українського народу.

“Ходу” очолює, як відомо, УПЦ МП — філія російських спецслужб в Україні. Не секрет, що колони, які рухаються на Київ, охороняють молодики у формі “російських козаків”, а “віряни-паломники” розмахують сепаратистською символікою, несуть портрети російських імператорів. Упізнали там навіть бойовиків так званих “ЛНР” і “ДНР”. Всім зрозуміло, що акція спрямована на розкол суспільства, масові заворушення та кровопролиття: можливі сутички та жертви. Українці негативно сприймають цей театр абсурду.

Державні силові структури України самовпевнено заспокоюють розбурхане суспільство, заявляючи, що в них усе під контролем. Але хто гарантує, що в столиці не станеться кровопролиття? Існує чимало сценаріїв, на які розраховує Москва і які не дозволяють утримувати ситуацію під контролем! Власне на це й розрахований хрестовий похід на столицю України.

Враховуючи небезпеку, яку становлять промосковські релігійні фанатики та співробітники ФСБ, вимагаємо від української влади зробити все можливе, щоб зірвати путінський план дестабілізації українського суспільства.

Проявіть свою рішучість і виваженість. Адже саме Ви несете персональну відповідальність за долю нації та держави. Ось чому ми чекаємо негайної адекватної відповіді на “рейди” ненависників України.

Слава Україні!

Центральне правління ВУТ “Просвіта”

імені Тараса Шевченка

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment