Олександр СЕМЕНКО: «Ми не чекаємо змін. Ми їх готуємо!»

Головне запитання, яке ставлять мені люди під час зустрічей — чим наша партія “Трибуна/л” відрізняється від інших партій, яких кілька сотень на політичних теренах України, і від яких нема до цього часу ніякої реальної користі?!

Запитання слушне, особливо коли всі бачать, як ті, хто дуже правильно говорив та пропонував реальні плани політичних і економічних реформ, потрапляючи до парламенту, наче отримують інші мізки та геть втрачають свою пам’ять, у якій були їхні обіцянки виборцям. Генії та патріоти майже миттєво стають політичними мерзотниками та сволотою з величезним грошовим апетитом. І виникає запитання: вони такими й були до чи стали після? І що треба робити далі, щоб не отримати у парламенті чергову хвилю народних зрадників?

Наш народ уже двічі був учасником і свідком революцій, які, на превеликий жаль, майже нічого не дали ні державі, ні людям. Бо були вони суто політичні і не мали нічого спільного із соціальними аспектами.

І ось тепер ми дійшли до такого стану, коли терпіти усе це просто неможливо. Тільки справедливий народний трибунал над злочинцями усіх рангів може повернути народові віру у справедливість. Адже про яку справедливість може йти мова, коли сьогодні злодії в мантіях відпускають на волю хабарників, які неприховано платять за неї десятою, якщо не меншою, долею награбованого?! І це відбувається по всій державі!

Наша партія заснована для того, щоб не дати теперішнім грабіжникам та їхнім попередникам можливості уникнути покарання. Тому ми й назвали її “Трибуна/л”. І вимагаємо від влади та народних обранців служити інтересам нашої держави, тобто її громадян, а не своєму гаманцю.

Немає сумніву, що пустою балаканиною неможливо примусити “народних обранців” та “слуг” виконувати свої обов’язки. Їм комфортніше нічого не робити, крім того, що обіцяти “ліві” гроші. Проте, лише усвідомлення незворотності покарання може вплинути на цю сумнівну публіку. Але вони не дуже в це вірять, як не вірить кожна людина у незворотність своєї смерті. Постійно нагадувати їм про розплату, усіма засобами сприяти покаранню тих, хто нехтує законом, вважаючи себе безкарним, — наше спільне завдання. І ми віримо, що до нас підуть люди. Ті, кому не байдужа подальша доля їхніх дітей, онуків та нашої землі, на якій ми народилися, живемо та помремо. Небайдужість наших громадян — це головне, чого ми прагнемо та на що ми сподіваємося. Це те, на що ми спиратимемося у нашій подальшій боротьбі. Бо байдужість у наш час — найстрашніша громадська хвороба. “Бійтеся байдужих!” Це гасло було актуальним завжди. Сьогодні воно в Україні — на хвилі часу.

Лише спираючись на небайдужих, активних громадян, проводячи постійну наполегливу роботу щодо активації та об’єднання громадськості, можна змінити ситуацію на краще. А для цього треба вірити у наш народ та його справжній, а не “шароварний” патріотизм…

Сьогодні багато хто не вірить, що справедливість візьме гору. Існує багато прикладів, коли викриті злодюги й хабарники уникають покарання навіть тоді, коли усі докази проти них. Ми — партія тих, хто розуміє — треба діяти рішуче і конструктивно. Тому ми даємо оцінку не загальним структурам, а конкретним діячам. Якщо їхня діяльність шкодить нашому суспільству, ми збиратимемо докази їхньої злочинної діяльності чи бездіяльності й вимагатимемо суду та покарання цих злодюг. І не тільки їх, але й тих, хто був їхніми спільниками. У суді, СБУ, поліції, прокуратурі чи парламенті. Цю діяльність ми вже почали. З такими діями не можна зволікати — потім часу на збір фактів вже не буде. А суд має бути неупередженим та ґрунтуватися на незаперечних доказах.

Зараз юристи, які працюють у партії “Трибуна/л”, допомагають людям, що потерпають від нехтування законом державними чиновниками. Також збираємо інформацію про протиправні дії, спрямовані проти громадян чи юридичних осіб. Це не оперативно-пошукова діяльність, а проста конкретизація фактів. З’ясовуємо, хто саме проводить протиправні дії, де, коли, яким чином, за сприяння яких осіб і т. д.

Злодіїв ніщо не зупиняє — ні докори совісті, яка у них відсутня, ні страх, що пересилює користолюбство… Більш за все їх лякає гласність. Так само, як тарганів — світло. І ті, й інші полюбляють красти без освітлення. Одні — у темряві, інші — в інформаційній тиші. Якщо не можна встигнути зупинити крадіїв юридичними протидіями, використовуємо ЗМІ. Вони “гальмують” грабунок, а ми встигаємо встановити юридичний захист.

Ми з моїми однопартійцями не тягнемо ковдру на себе. Ми закликаємо до єднання проти “злодіїв у законі” представників усіх верств суспільства, усі соціальні та громадські об’єднання, які бажають добра Україні. Ми лише робимо перші кроки. Але впевнені в тому, що до нас найближчого часу приєднається велика кількість людей, хоча ми й не прагнемо масовості за рахунок якості. Якість — це активність і небайдужість наших працівників — входять вони до наших лав чи просто є однодумцями. Сьогодні ми працюємо над організаційними питаннями, але вже починаємо псувати настрій антинародним можновладцям.

Потрібні зміни — реальні зміни, і в першу чергу — у відповідальності керівників усіх рівнів перед своїми роботодавцями, виборцями. Тобто — перед народом України.

Кожен у державі повинен займатися своєю справою. Верховна Рада — корисними для народу та держави законами. Президент та уряд — державою. Правоохоронці — законністю, армія — захищати батьківщину тощо. А партія “Трибуна/л” — вимагати трибуналу, суду над тими, хто порушує закон і нищить українську націю, народ України! Наше завдання — давати оцінку діяльності представників влади, і якщо вона буде негативною — вживати відповідних заходів!

Головне — не як швидко ми підемо, а рух у правильному напрямку.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment