Обережно: самозванець!

Шановні члени “Просвіти”, дорогі друзі, якраз напередодні Дня Незалежності отримую страшне зверненнязаяву голови Товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка у Києві Олега Ткаченка “Не вітання з Днем Незалежності!”. Вірити не хочеться. Що це — справжнє звернення чи фальшивка? Невже заслужена українська організація, яка десятиліттями обстоювала українські інтереси і боролась за Незалежність України на 25му році цієї Незалежності, стає, чи вже стала антиукраїнською і антидержавницькою організацією? Невже це позиція самого голови цієї організації чи цілої організації? Невже у цій заслуженій українській патріотичній організації у цей світлий ювілей прокинувся, чи прокидається Дух Руїни, який руйнує нас уже тисячу років?

У зверненні пишеться, що українська влада у сучасній Україні — це “космополіти”, “окупанти” України, “лівацькі фашисти”, “зовнішний і внутрішний ворог”, що нашим ворогом став і Брюссель.

Скажіть, будь ласка, як можна договоритись до такого твердження, що “Сьогодні в Україні йде війна і це добре!” Невже в Україні триває якась внутрішня війна, а не війна Росії, війна Москви з Україною? У зверненні є заклик творити якусь “Народну Армію”, яка поруч із Москвою воювала б проти сучасної України і її влади. Що це? Маячня хворої голови чи свідоме ширення у нашому суспільстві духа руїни, анархії і нового братовбивства.

Я жив у цій Незалежній Україні і знаю, хто є хто. Ніколи не сподівався, що “Просвіта” стане на ворожу до України сторону і її законно обрану владу.

З повною відповідальністю можу сказати, що за усі роки Незалежності це не ідеальна влада, але найкраща і найбільш українська з усіх попередніх. І обов’язок кожного українця допомагати цій владі долати мільйони різних проблем, а не руйнувати її. Ця влада успішно проводить процес декомунізації нашої держави, а чому б “Просвіті” не зайнятися дерусифікацією нашого народу?

Я вірю, що члени “Просвіти” і її численні прихильники серед українства діаспори дадуть гідну відсіч цій неочікуваній провокації.

З пошаною і щиросердними вітаннями усіх Вас у 25річчя нашої Незалежності, щиро Ваш, Осип ЗІНКЕВИЧ

 

Директору видавництва “Смолоскип”

Осипу ЗІНКЕВИЧУ

Всеукраїнське товариство “Просвіта” ім. Тараса Шевченка ознайомилося з черговою провокацією громадянина Олега Ткаченка на підрив авторитету “Просвіти”.

Всеукраїнське товариство “Просвіта” ім. Тараса Шевченка, якому нині 148 років, не має жодного стосунку до новоствореної О. Ткаченком фіктивної організації під назвою “Громадська організація Товариство “Просвіта” ім. Т. Г. Шевченка.

Цю організацію Ткаченко створив після того, як його виключили з “Просвіти” за порушення Статуту Товариства та махінації з коштами і майном Запорізького обласного об’єднання 4 квітня 2015 року. Мовляв: “У Вас своя “Просвіта”, а у мене своя”.

З порушенням норм українського законодавства цю організацію з аналогічною назвою Запорізьке міське управління юстиції зареєструвало 22.06.2015 р. І так, протизаконно, діє якась організація і використовує нашу назву, бренд із провокативною метою. Її діяльність спрямована на руйнування національнопросвітницького руху в Україні.

Не виключаємо і той факт, що дії Ткаченка не випадкові, він виконує чиєсь замовлення, працює на п’яту колону. Це підтверджується і тим, що О. Ткаченко діями і закликами підриває основи української державності, і саме цей документ яскравий приклад цього.

Вважаємо, що його антиукраїнська діяльність має стати предметом розгляду правоохоронних органів.

З повагою, заступник голови

ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка

Микола НЕСТЕРЧУК

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment