Софія Pоль — представлятиме Україну на Дитячому Євробаченні-2016

Анатолій КОВАЛЬЧУК,

голова Бориспільського об’єднання

ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка

 

14-річна Софійка Pоль цьогоріч представлятиме Україну на Дитячому Євробаченні-2016. Це право вона виборола у творчому змаганні дванадцяти фіналістів всеукраїнського пісенного конкурсу. У фіналі національного відбору на Дитяче Євробачення-2016, який відбувся нещодавно в Києві, Софійка виступила блискуче.

Дитяче Євробачення-2016 за участю дітей віком від 10 до 15 років відбудеться 20 листопада цього року у столиці Мальти м. Валетті. Софійчиній перемозі радіють її наставники, вчителі, однокласники, друзі й знайомі, а також усі просвітяни, адже батько Василь Pоль — член нашого Товариства.

Батьки Софійки рано помітили вроджений талант дитини до співу, успадкований від мами Лариси, яка має гарний голос. Тому почали розвивати доньчині здібності. Над удосконаленням Софійчиного таланту працювали досвідчені наставники. Тому ще в дошкільні роки почала сходити артистична зоря співачки. Софійчині дитячі пісні час від часу транслювало українське радіо. Упродовж наступних років вона брала участь у багатьох дитячих пісенних конкурсах, на яких, як правило, перемагала або посідала призові місця.

Отож нинішнє велике мистецьке досягнення Софії Pоль — закономірний результат багаторічної праці. Щоденної і наполегливої. Перемогою на національному конкурсі Софія не тільки тріумфально заявила про себе на всю Україну, а й власним прикладом надихнула багатьох ровесників до щоденної наполегливої праці. Задля розкриття обдаровань, розвитку і вдосконалення творчих здібностей.

Софійка Pоль навчається у звичайній київській загальноосвітній школі. Адміністрація і вчителі навчального закладу завжди радіють успіхам свої учениці і створюють сприятливі умови для її успішного навчання.

І звісно, влада також повинна бути по-справжньому зацікавлена у виявленні, плеканні й удосконаленні творчих обдарувань найменших громадян. Вона зобов’язана нарешті повернутися обличчям до української культури й надавати значні фінансові ресурси для її розвитку і популяризації у світі. Бо коштів батьків для цього недостатньо. Добре, якщо фінансову допомогу для розвитку обдарованих дітей надають благодійники. Проте за нинішньої економічної ситуації в нашій державі таких людей небагато. Заброди-олігархи ніколи не любили України ні до мілких глибин своїх порожніх душ, ні тим паче до великих глибин важких гаманців.

Від імені всіх, хто впродовж багатьох років спостерігає за творчим розвитком Софії Pоль, за зростанням її артистичної майстерності, хто бачить, як крок за кроком вона іде до великого успіху, бажаю їй перемоги на Дитячому Євробаченні-2016. Ми віримо в її великий потенціал. Сподіваємося, що, як і цьогорічна переможниця дорослого Євробачення Джамала, Софія своїм блискучим виступом зачарує Європу і на весь світ прославить Україну.

 

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment