Підтримаймо акцію “Відкладений хліб»

Андрій НАВРОДСЬКИЙ

 

Ідея соціальної акції “Відкладений хліб» не нова. І в Інтернеті, і в інших засобах масової інформації про це пишуть різне. Хоча у багатьох країнах світу подібні акції відбуваються постійно і там їх охоче підтримують. Ось і в Корюківці кілька торговельних закладів також долучилися до акції “Відкладений хліб». На вході одного з продуктових магазинів “Глорія», що на центральній площі, розміщено невеличкий стелаж-поличка, на якому всі охочі можуть залишити будь-яку продукцію. Її, своєю чергою, може безкоштовно забрати будь-хто інший, хто цього потребує, але не може купити. Ініціатор акції корюківчанин Анатолій Селюк, який працює майстром на одному з деревообробних підприємств, а за освітою — організатор обслуговування в готелях та туркомплексах, каже, що ідея виникла в їхній родині після того, як одного разу вони разом з дружиною дивилися телевізор і побачили сюжет про якесь місто, де вже проходила така акція.

— Ми ще й поговорили між собою про те, що добре було б і в магазинах Корюківки провести подібну акцію. Обговорили-подумали, а трохи згодом запропонували місцевим громадським активістам допомогти втілити її в життя. Вони підтримали нашу ідею, я змайстрував полички для акції, і ми, погодивши свої дії з підприємцями-власниками магазинів, встановили їх у приміщеннях торговельних закладів…

— Акція ця проходить у нашому магазині ще лишень кілька днів і тому багато про неї розповісти не можу, — каже завідувачка універмагу “Глорія» Вікторія Ченцова. — Деякі наші покупці, читають оголошення, перепитують, цікавляться, купують продукти і кладуть на поличку. Залишають там не лише хліб, а й крупи, фрукти, консерви, інші продукти харчування. А беруть звідти здебільшого люди похилого віку, хоча таких і небагато. Більшість із них просто соромляться це робити і не вважають за потрібне брати щось безкоштовно.

На запитання, що робити з продуктами, термін придатності яких мине, відповіла, що такого, мовляв, ще не траплялося. Ініціатори благодійного задуму запевнили, що час від часу навідуватимуться до місць проведення акції і перевірятимуть, чи не прострочена на стелажах продукція. Мешканці міста не залишилися осторонь благородної мети — порожньою поличка за ці кілька днів ще жодного разу не була…

 

Від редакції.  У ці нелегкі часи всі, хто може, долучайтеся до цієї акції. Хай хліб з легкої руки, що дарує, буде легким і помічним у скруті тому, хто його візьме. Будьмо разом!

 

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment