Звернення до громадян України та українства всього світу Громадської організації «Громадська ініціатива побудови пам’ятника Івану Франкові у м. Києві»

Шановні й дорогі наші браття і сестри!

Повідомляємо, що 15 грудня 2016 р. українські письменники, скульптори, художники, вчені, підприємці, громадські й політичні діячі створили ініціативну групу з побудови пам’ятника Івану Франкові у м. Києві.
14 березня 2017 р. було зареєстровано Громадську організацію “Громадська ініціатива побудови пам’ятника Івану Франкові у м. Києві” (ГІППІФК ГО) і створено її Правління.
Ми, члени Правління, — Сергій Гальченко, Лілія Гриневич, Станіслав Довгий, Микола Жулинський, Петро Засенко, Дмитро Павличко, Ярослав Яцків, визнаєм Івана Франка творцем основ української державності, універсальним генієм, що своєю літературною та науковою творчістю, філософським та пророчим мисленням утвердив Україну як Європейську націю. Ми вважаємо, що радянська, московсько-імперська влада намагалася применшити націо­нальну і світову велич Івана Франка. Багато його творів було заборонено публікувати, а деякі опубліковані подавалися в спотвореному вигляді. Зневажливе, вульгарне ставлення Леніна до Франка визначало політику вихолощення сутності духу великого Каменяра.
На жаль, досі немає в столиці України достойного пам’ятника, що підкреслював би заслуги Івана Франка перед українським народом.
Сподіваємося, нас почує кожне українське серце, яке усвідомило свою належність до народу Івана Франка. Шевченко народив, а Франко виховав українську націю. Так говорили українські дисиденти, за що були названі ворогами народу.
Іван Франко любив Київ, бував у Києві, глибоко знав літературу княжої, Київської доби нашої державності. Твори Івана Франка — це європейська національна енергія будущини нашого народу.
Тут ми подаємо рахунок у банку. Просимо при сплаті благодійного внеску вказувати своє ім’я та прізвище.
Рахунок: 26008052637482
МФО: 320649
ЕДРПОУ: 41210532
Найменування: ГІППІФК ГО
Банк: ПАТ КБ Приват Банк
Призначення платежу: благодійна допомога, прізвище, ім’я.
Ми, члени Правління, вже внесли свої кошти і надалі будемо оприлюднювати імена патріотів-благодійників. Окрім того, список усіх благодійників буде закладено у фундамент пам’ятника.

Дмитро ПАВЛИЧКО,
Голова Правління

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment