Авдіївка: всеукраїнський рекорд — усі садиби села під державними прапорами

Петро АНТОНЕНКО

Фото автора

У селі Авдіївка Куликівського району на Чернігівщині 23 серпня над кожним двором було піднято Державний Прапор на День Державного Прапора України.

Ідею рекорду запропонували мешканці села. Особливо активно відгукнулися молоді авдіївці, і саме вони напередодні свята розвішували, прикріплювали прапори на садибах. 317 дворів були під синьо-жовтими стягами. Прапори закупили коштом спонсорів, насамперед підприємців-аграріїв. Рекорд офіційно зафіксували представники Книги рекордів України, які зранку прибули в село, об’їхали всі до єдиної вулиці та склали відповідний протокол.

Представниця Книги рекордів Лана Вєтрова оголосила на святі, що їхня організація перед цим провела експертизу на всеукраїнському рівні і встановила, що справді ще жодне село не проводило такої масової акції. Вона вручила свідоцтво про встановлення рекорду сільському голові Валерію Корявцеві.

З нагоди свята і встановлення рекорду в центрі Авдіївки, біля сільської ради, відбулися урочистості. Прапор, піднятий тут над селом, освятив настоятель Катерининського храму Чернігова (Київський Патріархат) отець Євген, військовий капелан і волонтер — відвозить з іншими волонтерами гуманітарну допомогу на Донбас.

На урочистостях виступили голова районної держадміністрації Олексій Ракоїд, голова райради Наталія Халімон. Сільський голова розповів, що ідею встановлення рекорду підтримали всі земляки. Віршовану композицію прочитали школярі, аматори сцени виступили з гарним концертом. Учасники урочистостей закликали всі села, селища, міста України підтримати їхню патріотичну акцію, щоб скрізь замайоріли наші державні прапори. А для почину авдіївці вирішили передати по прапору кожній із 16 сільських рад Куликівського району, що й зробили наступного дня на святі Дня Незалежності в райцентрі.

Також селяни вирішили передати по прапору кожному іншому 21-му району Чернігівщини та кожній з 24-х областей України. Особливо зворушила пропозиція передати кілька прапорів тезці цього поліського села — багатостраждальній Авдіївці, місту поблизу Донецька. Воно на лінії фронту, на місто падають снаряди й міни бойовиків-сепаратистів і російських агресорів. Тож мешканці села цим подарунком висловили солідарність і підтримали Авдіївку, наголошуючи, що Україна — єдина!

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment