У Затишному відкрито пам’ятник Тарасу Шевченку

У селі з ліричною назвою Затишне, що розкинулося на автотрасі з Дніпра до Кривого Рогу у Криничанському районі, відбулася знаменна подія. Тут в урочистій атмосфері відкрито погруддя Тараса Шевченка. Ініціатором встановлення скульптури Кобзаря у рідному селі став випускник Затишненської середньої школи Віталій Мирончук, який знайшов підтримку у місцевої та районної влади, голови наглядової ради Благодійної організації “Фонд соціального розвитку “Майбутнє” Сергія Касьянова.

Погруддя Тараса Шевченка постало на площі, яку незадовго перед цим рішенням сесії Затишненської сільської ради також названо іменем велета українського духу. На урочистості з нагоди відкриття пам’ятника прибули керівники району і селища, представники громадських організацій, козацьких формувань, вчителі й школярі Затишненської загальноосвітньої середньої школи, вихователі й вихованці дитячого садочка “Вишенька”, пенсіонери, мешканці інших сіл Криничанщини, а також учасники районного семінару заступників директорів шкіл з виховної роботи.

Поезії великого Кобзаря та пісні на його слова у власному виконанні запропонували присутнім вихованка дитсадочка Марійка Чумак, школярки Аня Недоступ та Світлана Пархомук, місцева мешканка Валентина Кустова. А учні місцевої школи продемонстрували величезний малюнок за творами Т. Г. Шевченка. “Відкриття погруддя має велике виховне значення для під! ростаючого покоління в дусі патріотизму і любові до рідної мови. Тут ми будемо проводити шкільні і селищні заходи, а також державні свята”, — наголосила у своєму виступі директор Затишненської школи Тетяна Зеленська.

Також на урочистій церемонії виступили перший заступник голови Криничанської районної державної адміністрації Олег Тарнацький, отаман Криничанського козачого полку Анатолій Тіткін, представник козацької паланки війська Запорозького Олександр Шелудько, голова громадської організації “Шанс життя”, випускник Затишнянської середньої школи Віталій Мирончук та інші. Затишненський сільський голова Олександр Бугай пообіцяв односельцям провести реконструкцію площі, яка відтепер носить ім’я Т.Г. Шевченка. А виконавчий директор Благодійної організації “Фонд соціального розвитку “Майбутнє” Людмила Солішенко пообіцяла і надалі сприяти в установленні пам’ятників Кобзареві в інших населених пунктах України.

Вл. інф.

Фото Володимира РЯЗАНОВА

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment