Астрологічний прогноз на 2018 рік

Від редакції. Наші постійні читачі знають, що ми не друкуємо гороскопів та інших передбачень. Але цього року виявили ініціативу і самі склали гороскоп та запропонували до друку. Пропонуємо прогноз на 2018 рік вашій увазі.
Овен
На Овнів чекає цікавий рік. Сил і енергії достатньо, іноді аж через край. Не біда, що початкові плани змінюватимуться, Овни впораються. Перешкоди планам Овнів створює Сатурн, який перебуває у несприятливій позиції. Тож Овнам рекомендовано тренувати терпіння. Не зашкодить дослухатися до порад оточуючих, уникати спонтанних проявів емоцій і гніву. Втім, це легше буде зробити березневим Овнам, ніж квітневим. Але й тим, і іншим Овнам значно спокійніше стане в кінці року — листопадігрудні. У цей час вони відчують позитивний вплив Юпітера. Щодо грошей і кар’єри — тут Овни на висоті. Будуть і гроші, буде і кар’єрне зростання. Лишень треба проявляти розумну ініціативність, тобто не брати на себе все, але й не відмовлятися від пропозицій. Із кінця червня і до кінця серпня в кар’єрних і фінансових справах період затишшя. Але якщо Овни зможуть розслабитися, то влітку їх чекають романтичні пригоди, які неабияк прикрасять цей рік.

Тілець
Хоч як Тільці не люблять змін — зміни все одно прийдуть! Рік насичений подіями та сильними емоціями. Цей неспокій спровокує Юпітер. Але Тільці перебувають під захистом Сатурна, тож зміни будуть переважно позитивними. Хто хоче кардинально трансформувати життя на краще — дійте, все вийде! Тільці цього року зможуть реалізувати давні цікаві задумки, на які раніше не було ресурсів чи волі. Тільці навіть можуть придбати нове житло і переїхати! В особистому житті, ймовірно, також стануться позитивні зміни. Починаючи з жовтня і до середини листопада, на Тільців чекає дуже емоційний період. Якщо стосунки зайшли в глухий кут — це найкращий час розібратися з проблемами минулого. Самотні Тільці можуть розраховувати на нове цікаве знайомство. Щодо грошей — тут теж у Тільців усе позитивно. Можна розраховувати на підвищення платні або прибутковий бізнес. Особливо вдалими у фінансовому сенсі будуть зв’язки із закордоном.

Близнюки
Для Близнюків 2018 рік дуже вдалий. Старі проблеми лишаються у минулому і можна рухатися вперед дуже швидко. Весь рік Близнюки перебувають під позитивним впливом Марса. Тож енергії буде через край і всі справи вирішуватимуться дивовижно легко. Правда, треба трохи пригальмовувати в періоди ретроградного Меркурія з другої половини березня і до середини квітня, декілька днів у серпні та в кінці листопада, бо у цей період можна наробити дурниць. Загалом Близнюки можуть розраховувати на позитивний прогрес у різноманітних сферах свого життя. Можна очікувати успіху саме в тому, що найцінніше і найдорожче. Перед Близнюками відчиняються усі двері, можна почати нові цікаві проекти, про які раніше тільки мріялося. В особистому житті цей рік може ознаменуватися важливими подіями. Якщо ви плануєте шлюб — рік найсприятливіший!
Рак
Для Раків рік може стати цілком результативним і вдалим. Але для того, щоб саме так і сталося, їм доведеться дотримуватися кількох умов. Притримувати амбіційність, не давати зайвих обіцянок і не намагатися перекласти відповідальність на чужі плечі. Юпітер у гармонійному аспекті допоможе вирішити багато старих проблем, що тягнуться ще з минулого року, та відкриє нові перспективи. Особисте життя принесе Ракам масу приємного. Вільні Раки отримають прекрасний шанс зустріти свою половину та вступити в шлюб. Ті ж, у кого є кохання, — зможуть значно розвинути свої стосунки, зробивши їх цікавішими і приємнішими для себе. Але романтичну подорож не слід планувати на середину липня. У цей час поїздки для Раків несприятливі. Щодо кар’єри — це швидше рік підготовки, накопичення сил. Не переоцінюйте себе, трошки пригальмуйте, пізніше — все складеться! Особливу увагу Ракам бажано приділити даті — 13 липня. Цього дня буде сонячне затемнення в сузір’ї Рака. На цей день, а також на кілька днів до і після нього, не слід призначати фінансові угоди, оформлення кредитних зобов’язань, проведення важливих ділових домовленостей тощо. У другій половині року Ракам варто замислитися про вдосконалення та розширення своїх професійних навичок.

Лев
У Левів рік загалом буде вдалим. Особливо кінець року, коли Юпітер переміститься в знак Стрільця, зробивши стосовно Лева позитивний аспект. Певну конфліктність у життя Левів цьогоріч принесе Марс. І, крім того, 11 серпня в знаку Лева очікується сонячне затемнення. Зрозуміло, що цього дня треба трохи пригальмувати. Саме цього дня і за 23 дні до і після нього, не рекомендується брати кредити, укладати угоди і взагалі підписувати будьякі папери. Хоч літо буде непростим, але Леви з труднощами впораються! Оптимальний час для досягнень і великих придбань — кінець року, а саме листопад і грудень. Юпітер принесе щастя та здійснення мрій. Звичайно, не у всіх Левів народяться діти, але багато хто отримає цьогоріч шанс, щоб бажані діти стали реальністю. Самотнім Левам не слід планувати на літо свою відпустку. Краще відпочити восени або взимку. Тоді перспективне знайомство вірогідніше і не розчарує. Після 11 серпня для Левів настає період, який ідеально підходить для навчання та удосконалення професійних навичок.

Діва
Дівам 2018 рік принесе багато причин для радості! Фортуна на їхньому боці! До того ж, Діви легко впораються і з поточними проблемами, і з проблемами, що тягнуться за ними з минулого. У цьому їм допоможе Сатурн, який весь рік позитивно впливатиме на Дів. Цьогоріч Діви можуть досягти найбільших висот, це знаковий рік для кар’єри. Причому оцінити всі успіхи та всі сприятливі події Діви зможуть, озирнувшись у кінці року. Бо впродовж року оцінювати буде ніколи. Дів несе хвиля удачі! А коли ти на хвилі — є тільки радість від процесу. Радості у Дів буде багато, не виняток і особисте життя. Позитивне тло для особистого життя створює для Дів Сатурн та Юпітер, що впливають на цей знак лише позитивно. Самотні Діви будуть мати можливість зав’язати перспективне знайомство. І, можливо, такий шанс буде не один. Фінансовий стан у багатьох Дів теж явно покращується. Це стосується і тих, хто працює за фіксовану заробітну плату і тих, хто працює “на себе”. Бонуси отримають усі!

Терези
Для Терезів 2018 рік буде як гойдалка. Їх то піднімає на вершину успіху, то опускає вниз. Головне в цих випробуваннях — не втратити здоровий глузд! Такий нестабільний період закінчиться восени, й життя стане передбачуванішим. Терези нарешті відчують почуття рівноваги! Розгойдування Терезам створить напружений транзит Сатурна. Зменшити цей вплив можна єдиним способом — не демонструвати своєї зверхності та інтелектуальної переваги. Особливо щодо людей, які обіймають керівні посади. Сатурн підказує, що дипломатія — найкращий козир Терезів. У період ретроградної Венери, з початку жовтня до середини листопада, треба притримати свої амбіції, бо вони можуть стати джерелом труднощів. Зате цьогоріч любовні справи отримають логічне завершення. У когось це буде зміцнення стосунків і навіть шлюб, а у когось — розлучення. З грошима буде не так і погано, але Терези все одно бажатимуть більшого. Так буде до кінця літа, а можливо, навіть до осені. Далі ситуація вирівняється. І Терези можуть отримати великий прибуток. Кар’єрні справи теж вимагатимуть від Терезів уваги та турботи. Сатурн змушує провести аналіз своєї діяльності. Терези пройдуть у цьому сенсі відповідне очищення і зрозуміють, що для них справді важливе. І тоді Терези зроблять значний крок у своїй професійній діяльності.

Скорпіон
Для Скорпіонів прогноз на цей рік — найкращий! Скорпіони практично весь рік перебуватимуть під захистом Юпітера та Сатурна. Вплив Юпітера зменшиться тільки восени. Але Сатурн охоронятиме Скорпіонів увесь рік. У Скорпіонів відмінні шанси на великий успіх. Усе, що задумали Скорпіони, справдиться. До того ж у найкращому вигляді. Юпітер практично гарантує масу позитиву від початку року до початку літа. Далі в емоційному плані ситуація хитатиметься, але Скорпіони згадуватимуть цей період, як захопливий і дуже цікавий. В особистому житті, у творчості та в бізнесі — все йде якнайкраще. Здається, Скорпіонів цьогоріч ніхто не може зупинити! Що цікаво, цього року Скорпіонам снитимуться віщі сни! Тому не слід ігнорувати свої здібності. З грошима у Скорпіонів добре, та можуть бути непередбачені затримки виплат. Але і цим напрямом життя Скорпіони будуть вдоволені.

Стрілець
Для Стрільців цей рік — переломний! Багатьом зі Стрільців треба добре обдумати свою минулу діяльність. Стати мудрішими і розсудливішими. І зараз для них ідеальний час, щоб позбутися всього негативу з минулого. Це період очищення розуму і душі. Юпітер від середини березня до середини липня буде ретроградним, тому Стрільцям у цей час не треба розпочинати нових справ, краще звернутися до відкладених проблем і вирішити їх. А ось наприкінці року Стрільців чекає сприятливий, можна сказати, навіть щасливий період. Юпітер змінює знак і заходить у Стрілець. Фортуна повертається до цього знаку, і мрії Стрільців збуваються! У професійній сфері Стрільці матимуть багато можливостей, щоб досягти бажаних цілей. З грошима теж врештірешт усе складеться добре. Щодо особистого життя — цей рік теж принесе удачу Стрільцям. Будуть і нові зустрічі, й сталі стосунки поліпшаться. На нові зустрічі буде врожайним літо, тому на цей період треба планувати відпустку.

Козеріг
Щедрість планет і зірок буде проливатися на Козерогів практично весь рік, так що за бажання вони зможуть реалізувати навіть найфантастичніші бажання. Козерогам можна ставити перед собою будьяку велику ціль! Для кар’єрних звершень 2018 рік обіцяє стати дуже вдалим. Обставини складуться так, що саме Козерогам доведеться брати на себе відповідальність, генерувати ідеї, ухвалювати рішення. Боятися всього цього Козерогам не варто, оскільки допомагати їм буде не тільки Сатурн, а й Марс. Тож енергії — вистачить. Єдиний час, коли Козерогам бажано пригальмувати — це період ретроградного Сатурну, який припадає на літні місяці. Тому влітку Козерогам краще відпочивати і набиратися сил. Якщо не вдасться піти у відпустку, то у цей час бажано не будувати нових планів на майбутнє, а сконцентруватися на старих справах. 2018 року Козерогам у питаннях, пов’язаних зі стосунками, бажано прислухатися до порад людей мудрих і досвідчених. Можливо, цього року завершаться неперспективні стосунки, та для Козерогів це добре, бо вони отримають чудовий шанс зав’язати нові довгострокові й дуже перспективні стосунки. А якщо цього і не станеться, то вплив Юпітера в будьякому випадку зробить Козерогів стійкішими в емоціях і сильнішими в моральному плані.

Водолій
Для Водоліїв рік неспокійний. Але це не значить, що поганий. Юпітер у напруженому аспекті може стати джерелом і причиною багатьох успіхів. Вплив зірок і планет часто буде несподівано змінювати обставини життя Водоліїв. Однак Юпітер змусить не здаватися, не пасувати перед труднощами, збільшить амбіції і бажання рухатися вперед! Наприкінці року Юпітер перестане впливати на Водоліїв, так що можна буде оцінити зроблене. Водолії будуть вражені тим, як багато вони змогли зробити і яких вершин примудрилися досягти. Фінансові справи будуть Водоліїв то радувати, то непокоїти. Найпроблемніший період — літо. Тому непогано було б щось відкласти на цей період. У кар’єрі чекає успіх, буде чимало шансів на удосконалення професійних якостей. 15 лютого і кілька днів до і після цієї дати Водоліям бажано мінімізувати свою активність. У цей час краще не приймати принципово значущих рішень, не підписувати важливих паперів та утриматися від поїздок. На особисте життя цього року багатьом Водоліям просто не вистачає часу. Та це не означає, що у Водоліїв ніхто не закохуватиметься. Тож деякі Водолії таки примудряться ходити на побачення і навіть одружитися.

Риби
Риби цьогоріч щасливчики! Матимуть безліч підстав для радості. Сприятливий вплив Юпітера та гармонійний Сатурн створять безпрецедентні можливості для здобуття особистих успіхів. Деякі Риби досягнуть вершин, про які раніше могли тільки мріяти. Інші, як мінімум, згадуватимуть цей час із задоволенням. Отже, Риби можуть сміливо дивитися в майбутнє. Основна порада — дослухатися до старших людей. Та й від їхньої допомоги теж не варто відмовлятися. 2018 року самотні Риби отримають шанс на перспективне знайомство і на розвиток цікавого союзу. Та й ті Риби, які мають стосунки, будуть задоволені. У роботі 2018 рік для Риб стане періодом, коли потрібно від мрій переходити до їхньої практичної реалізації. Особливо великих успіхів досягнуть Риби, що зайняті у сфері мистецтва. Їхні таланти визнають, до багатьох прийде справжня слава. Риби інших професій теж будуть успішними. Гроші теж будуть. Головне, витрачати їх розумно і з задоволенням. І Риби з цим впораються!

Маріанна МАЛИНА,
письменницяфантаст і астролог

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment