Весна з Олегом Скрипкою

Едуард ОВЧАРЕНКО
Фото надане театром
Справжнє весняне свято відбулося на головній сцені Національної оперети України — глядачам представили нове шоу театру оперети та Олега Скрипки “ЗАЧАРОВАНІ ВЕСНОЮ. Оперета запрошує!”.
“Для мене цей проект революційний, експериментальний, адже завжди мріяв потрапити в оперету як актор.
Мені тісно в рамках рокмузики, великих фестивалів. Тому дуже вдячний очільнику Національної оперети України Богдану Струтинському за пропозицію попрацювати разом. Я потрапив у абсолютно злагоджену команду. Свого часу працював у великому професійному колективі — Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка. Там зрозумів, чим відрізняється робота у попіндустрії, де кожен сам по собі, і в колективі, де можна опертися на колег, довіритися професіоналам. Здобутий тоді досвід став мені у пригоді й зараз. Це була наша спільна праця. Коли виникали якісь думки, я їх озвучував, і якщо були технічні можливості, то ці думки втілювалися в життя.
У нас є елементи вистави. Разом зі мною на сцені — солісткавокалістка театру Ася СередаГолдун, а наш із нею дует — немов маленька вистава.
Професія впливає на світогляд людини. 20 років тому здобув прекрасний досвід. Тоді працював танцюристом в одному з відомих французьких колективів. Під час концерту є момент, де я танцюю канкан. Впоратися з завданням допомогли партнери по сцені.
Цей концерт — перший вихід на професійну сцену мого сина Устима. Дві пісні він виконує сам, а одну разом зі мною. Номер створено у стилі французької музичної вистави. Тут теж дуже допоміг балет театру.
Проведено величезну роботу. Не хочеться лишати все, що зроблено. Тому думаю, що ми продовжимо цей проект”, — зізнався Олег Скрипка.
Про особливості підготовки концерту розповіли режисерпостановник Вадим Прокопенко і диригентпостановник Сергій Дідок, а планами Національної оперети на 2018 рік поділився очільник театру Богдан Струтинський. Зокрема передбачено велику реконструкцію основної сцени, створення нових експериментальних сцен, виступи у МЦКМ (Жовтневому палаці) і Національній музичній академії України, гастролі Україною і Європою, а колеги з Литви підготують нову цікаву прем’єру.
У новій шоупрограмі задіяли 50 музикантів оркестру театру, 30 танцівників балету, а також 10 хорових виконавців.
Під час концерту прозвучало багато відомих пісень на музику і слова Олега Скрипки: “Доля”, “Чіо Чіо Сан”, “Танці”, “Весна”. Глядачі відкрили співака як самобутнього виконавця світових хітів. Багатьом запам’ятався образ музи митця, який створила заслужена артистка України Ася СередаГолдун. А пісня “Країна мрій”, яку виконали разом Ася та Олег, отримала бурхливі оплески зали. Вдалим цей вечір став і для юного співака Устима Скрипки (пісні — “Віруючий”, “Я хочу”, “Сонце моє” — останню Устим виконав у дуеті зі своїм батьком). Завершився концерт ще одним творчим експериментом. Олег Скрипка виступив у ролі опереткового співака і разом із балетом театру виконав куплети Боні з оперети І. Кальмана “Сільва”.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment