Кращі вистави столиці

У столиці відбулася церемонія нагородження цьогорічних лауреатів престижної премії “Київська пектораль”.
У змаганні взяли участь 20 театральних колективів столиці (крім Молодого театру і Національного театру російської драми ім. Лесі Українки, дирекція яких вирішила зробити “пекторальну паузу”), були представлені 47 вистав (великої сцени — 13, камерної — 22, музичні — 7 і дитячі — 5). Вже другий рік поспіль кращих із кращих обирає переформатована експертна група (нині це було 29 осіб), до якої увійшли представники театрів (керівники літчастини, режисери, актори, диригенти, керманичі й заступники керівників колективів), театрознавці і журналісти. Дирекції театральних колективів самі висували постановки, які вважають достойними на отримання премії (але не більше, ніж чотири, із репертуарних новинок).

Переможцями “Київської пекторалі” стали:
“За кращу драматичну виставу”
Е. Ажар “Життя попереду” — режисер Дмитро Богомазов (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).
“За кращу музичну виставу”
Дж. Пуччіні “Богема” — режисер Віталій Пальчиков (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва).
“За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)”
В. Шекспір “12 ніч, або Що захочете” — режисер Дмитро Богомазов (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).
“За кращу режисерську роботу”
Дмитро Богомазов — вистава “Життя попереду” (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).
“За краще виконання чоловічої ролі”
Лев Сомов — за роль Мадам Рози у виставі “Життя попереду” (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).
“За краще виконання жіночої ролі”
Анжеліка Савченко — за роль Патріції Хольман у виставі “Три товариші” (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка).
“За краще виконання чоловічої ролі другого плану”
Антон Соловей — за роль Юрасика та Альберта у виставі “Тату, ти мене любив?”, режисер Станіслав Жирков (Театр “Золоті Ворота”).
“За краще виконання жіночої ролі другого плану”
Ксенія Баша-Довженко — за роль Ен Дівер у виставі “Всі мої сини” (Національний академічний драматичний театр імені І. Франка).
“За краще пластичне вирішення вистави”
Віктор Литвинов — балетмейстер-постановник вистави “За двома зайцями” (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т. Г. Шевченка).
“За кращу сценографію”
Сергій Маслобойщиков — художник вистави “За двома зайцями” (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т. Г. Шевченка).
“За кращу музичну концепцію вистави”
Олександр Бегма — у виставах “Життя попереду” та “12 ніч, або Що захочете” (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).
“За кращий акторський дебют”
Вікторія Муштей — за роль Марлі у виставі “Бійцівський клуб”, режисер Ігор Білиць (Київський театр “Актор”).
“За кращий режисерський дебют”
Анна Огій — режисер вистави “Холодна м’ята” (Український малий драматичний театр).
“За кращу дитячу виставу”
Номінацію було знято.

Влас. інф.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment