Вітаємо матерів

У травні, коли природа буяє, додає нових сил і звеселяє серця, коли український народ щоденними молебнями вшановує Божу Матір, котру вважає своєю небесною покровителькою, маємо чудове свято — День Матері, нашої земної життєдательки і покровительки.
Тож із нагоди цього значимого свята Львівська ліга українських жінок бажає всім, щоб повсюдно лунали радісні й щирі слова любові й вдячності найдорожчій людині, котрій завдячуємо своїм життям. Щоб серця всіх широко відкрилися для матерів, щоб разом із квітами, віршами, піснями вихлюпнулася хвиля любові і вдячності.
Мати — це найвищий титул і найважливіша посада. Адже це та, що творить життя, що в самопожертвi вiддасть своїй дитинi все — не шкодуючи нi сил, нi здоров’я. Тож у Свято Матері бажаємо матерям міцного здоров’я, щирої вдячності й любові від своїх дітей. А також — гідного пошанування матерів державою і суспільством. Саме від матері найбільше залежить, якою людиною виросте дитина, яке суспільство творитиме.
У День Матері ми маємо вшановувати не лише тих, хто дав нам життя, а також тих, хто своєю любов’ю, турботою зігріває нас, хто доповнює або заміняє материнські старання щодо нас. Несімо свою любов до бабусь, до наших усиновителів, до нянь, вихователів, учителів, наставників — до всіх, хто випромінює зі своїх сердець материнську любов!
І нехай з любові й шани до них проростає любов до рідної землі, до Вітчизни.
У День Матері маємо згадати і тих жінок, котрі посвятили своє життя всепоглинаючій любові до Вітчизни, які свій невичерпний запас материнської любові віддали рідній землі і рідному народові. Такі жінки через трагічні історичні обставини не стали фізичними матерями, їхні молодість і здоров’я залишилися в совєтських ГУЛАГах та спецпоселеннях. Вони, сповнені любові до українського люду, жертвували своїм особистим щастям, ризикували життям, усі діла і помисли підпорядкували всепоглинаючій любові до України. Таких жінок називаємо Духовними Матерями українства і з пошаною схиляємо перед ними голови у День Матері. Прагнемо зберегти, продовжити традиції українського щирого, дієвого патріотизму.

Тож у цей весняний час Львівська ліга українських жінок бажає, щоб почалася весна в суспільному мисленні, щоб пробудилося в усіх розуміння визначної ролі Матері у суспільному розвитку. Нехай настане весна для Української Матері, нехай животворний потенціал, даний Матері самим Господом Богом, оживе й розквітне на благо України!

Від імені Львівської ліги українських жінок голова ЛМО ВЛУЖ
Лідія КУПЧИК

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment