До «Екочитальні» завітали малята з дитячого садочка «Золотий ключик»

Ольга НАУМЕНКО,
фахівець соціально-гуманітарного відділу університету

Напередодні Дня працівників освіти і Всеукраїнського дня бібліотек з ініціативи бібліотеки ПереяславХмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, соціоісторичного факультету спеціальності “Дошкільна освіта”, кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти відбувся “День творчої ініціативи в Екочитальні”. Проект “Екочитальня” стартував лише торік, але вже має багато шанувальників. Родзинкою “Екочитальні” є те, що дійство відбувається не в аудиторії, а на вулиці — в університетському скверику.
В “Екочитальню” завітали малята з ДЗО № 8 “Золотий ключик”, а також їхні педагоги. Почалося свято з привітання директора бібліотеки Ольги Шкири, яка у своєму виступі розповіла історію заснування проекту “Екочитальня”, зі словом до малят звернулася заступник декана соціоісторичного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Ліана Яценко.
Студенти соціоісторичного факультету спеціальності “Дошкільна освіта”, за ініціативою кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Світлани Дем’яненко підготували для малят цікаву й насичену програму. Розпочалося свято з театралізованого дійства про хлопчика Михайлика, якому дали прізвисько Нечитайло, тому що він не любив читати. Але завдяки своїй подрузі Марійці та Чарівниці він знайшов ключик від знань, який був захований серед букв і рядків у різних книжках. А допомогли Михайлику у пошуках ключика дітлахи із ДЗО “Золотий ключик”, адже вони люблять читати книжечки, хоча ще й зовсім маленькі.
Приємним подарунком для глядачів став виступ дошкільнят під керівництвом їхньої виховательки Наталії Руденко.
На цьому свято не закінчилося. Для малят підготували чимало цікавих забав: ігри, відгадування казок, екскурсія в читальний зал бібліотеки “Чумацький шлях”. Зал має таку назву, тому що в ньому є всі знаки Зодіаку. Це малят дуже зацікавило, кожен міг знайти свій знак і подивитися, як він зображений. Ще один цікавий сюрприз підготувала для малечі доцент кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Олена Борисова — машинку з мильними бульбашками.
У рамках проекту “Екочитальня” для вихователів “Золотого ключика” відбувся акмеологічний психологопедагогічний тренінг засобами юнгіанської піскової терапії. Тренінг проводила психолог університету Тетяна Кузьменко. З вітальним словом до учасників тренінгу звернулася завідувач кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти, доктор психологічних наук, професор Лариса Калмикова.
Від проведеного дня в “Екочитальні” і малеча, і дорослі отримали величезне задоволення.
Завершилося дійство частуванням смаколиками і спільним фото на згадку про цей чарівний день в “Екочитальні”.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment