До студентів на лекції — на каяку 450 кілометрів Дніпром!

Павло ДІНЕЦЬ
Фото автора

З 22 жовтня видатний український мандрівник, наш земляк Сергій Гордієнко знову в дорозі. Цього разу він на своєму одномісному морському каяку вирушив у тренувальний похід Дніпром (річкою): від Дніпра (міста) до Києва.
Цю подорож він запланував у рамках підготовки до чергової великої експедиції — “Середземноморський континуум”. Її маршрут проляже Європою — і водою (на каякові), і суходолом — від Києва до Барселони (водою: Дніпром, морями Чорним й Середземним) і назад: спершу суходолом (з Іспанії через Францію, Швейцарію, Італію, Австрію), а потім знову водою — Дунаєм через Австрію, Угорщину, Сербію, Румунію в Чорне море й Дніпром — до Києва.
Старт цієї надзвичайно цікавої й складної мандрівки, яку до Сергія Гордієнка ще ніхто таким методом не здійснював, заплановано на березень 2019 року, а фініш — на червень 2020-го.
Зараз же, під час цього тренувального походу, Сергій Іванович у кожному селі й містечку, де зупинятиметься на перепочинок, зустрічатиметься з місцевими школярами й шанувальниками здорового образу життя, читатиме для них лекції з історії й краєзнавства Подніпров’я, географії й біології, ділитиметься секретами досвідченого мисливця й рибалки.
А по завершенні мандрівки Сергій Гордієнко на певний час залишиться у столиці, де на доцента Київського університету туризму, економіки і права чекають його студенти. Сергій Іванович прочитає для них лекції зі свого унікального авторського спецкурсу з психології виживання людини в екстремальних умовах.

Довідка “СП”
Сергій Іванович ГОРДІЄНКО (нар. 30 січня 1958 р.) — професійний мандрівник, полярник, науковець-дослідник, дійсний член Українського географічного товариства й почесний член Національного географічного товариства США. Першим в історії встановив Державний Прапор України на Північному полюсі (1995 року). В складі першої української антарктичної експедиції (1996) здійснив цим суворим континентом унікальний 1000-кілометровий перехід. Учений-дослідник зробив в Антарктиді кілька відкриттів (географічних та біологічних). І це неповний список його унікальних досягнень, про які ЗМІ повідомляли під рубрикою “Вперше в історії”.
Він уже пройшов в експедиціях (суходолом і водою) близько 100 тис. км.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment