Сонячний настрій від Анни Чурюкіної

Едуард ОВЧАРЕНКО
Фото автора

В активі Анни Чурюкіної понад 100 картин. Вона пише портрети, пейзажі та натюрморти, розписує стіни.
Торік у Музеї гетьманства відбулася персональна виставка художниці, що мала помітний резонанс у мистецькому середовищі столиці. А нещодавно в музеї відкрили нову живописну виставку Анни “Феєрверк кольорів”. Тут мисткиня представила переважно нові роботи.
— Є художники просто талановиті, а в деяких до таланту додається неймовірна працелюбність, — впевнений куратор виставки Василь Клівець. — Активність Анни захоплює. Вона буває в різних куточках світу і під враженнями подорожей створює свої неповторні полотна. Тут представлено лише незначну частину її творчого доробку. Вже сьогодні картини художниці можуть експонуватися у великих виставкових залах.
Також пан Василь розповів про діяльність МАСМЕДІА “CUTTY SARK UA”, спрямовану на підтримку молодих митців і розвиток українського мистецтва.
Про формування Анни Чурюкіної як художниці, про сходинки її творчого зростання розповіли бабуся Олександра Кучерова та мама Лариса Чурюкіна. Громадський діяч Ліліт Хачатрян звернула увагу на те, що нова виставка — помітний крок уперед у професійному зростанні Анни.
— Господь дав кожному з нас свій дар, — зазначив кандидат історичних наук Володимир Панченко. — У світі багато художників, але ви не знайдете двох однакових. На цій виставці я побачив нову для себе техніку. Думаю, що кожен відвідувач отримає естетичне задоволення, надовго збереже враження від побаченого. Приміром, у мене народилася мрія побувати у тих куточках світу, які надихнули Анну на створення цих робіт.
А заслужена артистка естрадного мистецтва України Наталка Полтавець звернула увагу на формування кольорів, що передають сильний позитив, полонять серце.
Виступи гостей доповнив невеликий концерт за участю Ксенії Ельтухи, Кароліни Егону, Жоржа Шанаєва, Наталі Полтавець…
Ведуча Ольга Білоусова розповіла про експозицію “Подорож до Венеції”, що уособлює радість кольорів, чарівність і красу цього міста. Досвітнє небо легкими синюватими фарбами на білому тлі доповнює цей пейзаж. Полотно “Літо у Венеції” осяяне світлом, що буває тільки в цю пору року. Художниця не лише милується архітектурою, а й намагається передати свою відчуття глядачеві.
Лісовий пейзаж “Парк у Сінтрі” створює враження нескінченності, неосяжності простору лісу. Передано прекрасний літній настрій повноти життя, почуття гордості за незліченні багатства природи. Спокій і незворушність сповнюють картину.
Розглядаючи картину “Прага”, милуєшся великими мазками пензля художниці. Вечірні сутінки надають містичності цій картині.
Саме жовтий колір надає роботі “Жовтий кущ” тепла і світла. Природа ніжиться в сонячних променях, а на задньому плані — ліс, що чекає весну.
“Стежка в лісі” представляє собою дивне поєднання різних текстур і форм. Дерева вражають пишнотою листя, верхівками торкаються неба. Все завмерло, навіть вечір не насмілюється порушити це чарівне мовчання природи.
Споглядаючи картину “Двері в сад”, можна відчути прохолоду лісового повітря й аромат квітів. Лише шкода, що не можна торкнутися рукою шматочка пейзажної природи.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment