Офіцер, науковець, лікар…

Спілка офіцерів України з глибоким сумом сповіщає, що 16 червня 2019 р. пішов з життя справжній патріот України, активний член Спілки офіцерів України, нагороджений її вищою відзнакою — “Хрест заслуги”, капітан у відставці Микола Дмитрович Зозуля.
Його життя — це шлях вірного і сумлінного служіння рідній землі та обраній справі, зразок людської гідності, добропорядності, уміння вимогливо і водночас терпляче працювати з людьми.
Від нас пішла чесна і щира, чуйна людина, надійний і добрий товариш, турботливий сім’янин…
Народився 13 грудня 1936 р. в с. Теліженці Ізяславського району Хмельницької області. Українець. Кандидат біологічних наук, доцент.
1959 р. закінчив Васильківське військовотехнічне училище за фахом технікмеханік з обслуговування літаків.
1959—1965 рр. навчався на лікувальному факультеті Київського медичного інституту ім. О. О. Богомольця. Отримав спеціальність лікаря.
Паралельно в 1962—1968 рр. навчався на механікоматематичному факультеті Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Спеціальність — математика.
1965—1969 рр. — аспірант кафедри нормальної фізіології Київського медінституту зі спеціальності біофізика.
У 1971 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: “Пошук оптимальної роботи м’язу при повторних навантаженнях та його модель”. Напрям наукової діяльності — математичне моделювання біологічних систем.
Автор 36 наукових праць, навчальних посібників та навчальних методичних розробок.
1969—1971 рр. — інженерпрограміст факультету кібернетики, а 1972—2001 рр. — асистент, ст. викладач, доцент кафедри біофізики біологічного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка.
За свою порядність і чесність зазнав кримінальних переслідувань радянською окупаційною владою.
Багатолітній незмінний голова Київського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, активний член Спілки офіцерів України та Київського відділення спілки політв’язнів і репресованих.
Усі, хто знав Миколу Дмитровича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.
У ці скорботні дні Провід Спілки офіцерів України та всі члени нашої організації висловлюють щире, глибоке співчуття сестрі померлого, рідним, близьким та друзям покійного.
Світла, добра пам’ять про Миколу Дмитровича назавжди збережеться в наших серцях.
Слава Україні! Героям Слава!

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment