На Чернігівщині втретє пройде масштабний літературний фестиваль «Lуtavrу»

Із 9 по 11 жовтня 2019 року в Чернігові, Ніжині, Корюківці, Бахмачі, Острі (Козелецького району) та Седневі відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт-просторі “Lуtavrу”.
Цей масштабний літературно-мистецький захід проходитиме одночасно на базі багатьох локацій. Сучасні письменники, літературознавці, журналісти України та закордону виступатимуть у школах, університетах, бібліотеках, музеях. Мешканці та гості згаданих населених пунктів Чернігівщини зможуть насолодитися сучасною світовою літературою. Цьогоріч крім класиків та молодих авторів української літератури будуть відомі митці з Польщі, Литви, Хорватії, Білорусі, В’єтнаму, Туреччини, Грузії, Чехії, Румунії, Греції, Великобританії, Сербії.
Організатором ІІІ Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі “Lуtavrу” є громадська організація “Центр новітніх ініціатив та комунікації” (м. Ніжин). Партнерами фестивалю є Чернігівські обласна рада, ОДА, Чернігівська, Ніжинська, Корюківська, Остерська, Седнівська та Бахмацька міські ради, ГО “Медіа-центр “Свобода слова нового століття” (м. Корюківка), МГО “Альтернатива” (м. Корюківка) та БФ “Захистимо Україну”, Чернігівська обласна організація Спілки письменників України, PEN Ukraine, Асоціація українських письменників (АУП).
— Мета фестивалю — просвітницька. Привертати увагу дітей та молоді до читання, ознайомлювати із сучасною українською та зарубіжною літературою, просувати книгу у сучасне культурне молодіжне середовище, робити модними та популярними традиції сторітаймів, створювати живий діалог читача та письменника, — каже натхненниця та топ-менеджер фестивалю “Lуtavrу” Тетяна Винник.
Фестиваль “Lуtavrу” на теренах України (Чернігівщина) з’явився у 2016 році. Відтоді зарекомендував себе як культурний захід міжнародного рівня. У рамках проекту традиційно готується альманах “Литаври”, до якого входять твори учасників фестивалю. Альманах видається за підтримки Ніжинської міської ради і є подарунковим виданням для бібліотек та шкіл Чернігівщини, які беруть участь у проекті.
Нагадаємо, що у 2016 та 2017 роках Міжнародний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт-просторі “Lуtavrу” зібрав на Чернігівщині близько двохсот митців із понад десятка країн світу та з України. Відбулося понад півтори сотні заходів у школах, вузах, бібліотеках Чернігівщини, комплекти книжок сучасної літератури подаровано культурним і освітнім закладам.
Цифрове ім’я фестивалю у фейсбуці — @lytavry, в інстаграмі — @lytavry_festival
Контакти:
Тетяна Винник, (097) 376 71 76, Vinnikt077@gmail.com,
Михайло Ломоносов, (068) 976 17 10, lomonosov.misha@ukr.net

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment