Технічна творчість талановитої юні столиці

Георгій ЛУК’ЯНЧУК

Київський палац дітей та юнацтва вже більше півстоліття відчиняє свої двері для київських творчих дітей. Це чудовий позашкільний заклад, в якому мережа гуртків презентує 60 освітянських галузей, 250 навчальних предметів, тут працює понад 300 досвідчених талановитих педагогів.
Діє і популярний у хлопчаків гурток радіоелектронного конструювання, яким керує знаний не тільки в Україні інженер-конструктор Володимир Іванович Мироненко. Володимир Іванович — досвідчений висококласний спеціаліст у галузі радіоелектроніки, котрий керував конструкторським бюро на великому київському підприємстві з високотехнологічними процесами, а тепер, вже перебуваючи на заслуженому відпочинку, передає свій великий багаторічний досвід в улюбленій справі конструювання юним радіоконструкторам. Його вихованці беруть участь у змаганнях і конкурсах та завжди стають їхніми переможцями або займають призові місця.
Вже впродовж багатьох років Київський палац дітей та юнацтва проводить міські змагання на першість з радіоелектронного конструювання. Нещодавно (у грудні 2019 р.) відбувся міський конкурс з радіоелектронного конструювання серед дітей та учнівської молоді. У ньому взяли участь 11 команд та 21 учасник, із них 14 молодшої та 7 старшої вікових груп. Цьому передувала багатомісячна підготовча робота керівників команд та дітей. Переможцями технічного турніру стали: І місце — команда Київського палацу дітей та юнацтва (Бессалов Богдан та Кулак Олег); ІІ місце — команда Київського палацу дітей та юнацтва (Шепітько Михайло та Реп’ях Володимир); ІІІ місце — команда ПДЮТ Солом’янського району (Кобилянський Владислав та Вітязь Денис). А в індивідуальній першості переможцями стали: у молодшій віковій групі: І місце — Куценко Павло (ЦНТТМ Сфера); ІІ місце — Бессалов Богдан (Київський палац дітей та юнацтва); ІІІ місце — Шепітько Михайло (Київський палац дітей та юнацтва); у старшій віковій групі: І місце — Кулак Олег (Київський палац дітей та юнацтва); ІІ місце — Реп’ях Володимир (Київський палац дітей та юнацтва); ІІІ місце — Вітязь Денис (ПДЮТ Солом’янського району).
Переможці нагороджені кубками та медалями, а також цінними подарунками: паяльними станціями, мультиметрами та наборами викруток. У рамках конкурсу також проведено захист і авторських конструкцій, 7 учасників мали нагоду представити власні розробки. Переможцями у старшій віковій категорії стали: І місце — Макаренков Антон (ЦТТМ Дарницького району), ІІ місце — Куценко Павло (ЦНТТМ Сфера), ІІІ місце — Далідоніс Леонід (ЦНТТМ Сфера). В молодшій віковій групі: І місце — Юрченко Тарас (ЦТТМ Дарницького району), ІІ місце — Дериглазова Єлізавета (НВК Солом’янського району), ІІІ місце — Ясинський Богдан (КПЗО ЦТДЮ Святошинського району). Переможців конкурсу нагороджено дипломами КМДА. Вітаємо керівникам гуртків за підготовку команд та учасників конкурсу з перемогами!

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment