Як стати зіркою?

Едуард ОВЧАРЕНКО
У Галереї KINO столичного кінотеатру “Жовтень” відкрили фотовиставку “Нові зірки українського кіноекрана”.

Фотовиставка спрямована на створення інституту кінозірок українського екрана та формування позитивного бренда українського кіно. Автор фотокартин — український фотограф Ігор Гайдай. Організатор проєкту — кінотеатр “Жовтень” за підтримки Державного агентства з питань кіно. Куратор виставки — Людмила Горделадзе.
Ігор Гайдай — автор фотокнижок (“Українці. Початок третього тисячоліття” (1996—2003), “9 місяців + 3 дні” (2006—2008), “РАЗОМ.UA” (2004—2011), проєктів “Плоди землі”, “Космос українського хліба” та інших. Свою роботу присвячує популяризації світової фотографії в Україні, а української — в Європі. Виставки робіт Ігоря Гайдая експонувалися в галереях Польщі, Франції, Англії, США, Великобританії, Швейцарії та інших країн світу.
Урочисте відкриття виставки відбулося за участі Ігоря Гайдая та акторів — учасників проєкту.
Як зазначила Людмила Горделадзе, мета проєкту — аби глядачі пізнавали наших акторів, а актори мали свої зображення від найкращих фотохудожників.
Директор кінотеатру “Жовтень” Юлія Чухно переконана, що такі виставки дуже важливі. Завдяки їм глядачі знатимуть, хто створює українську культуру, вітчизняне кіно. Виставка триватиме більше місяця, її зможе оглянути кожен охочий з 10ї до 22ї години щодня.
Представник Держкіно України Алік Шпилюк привітав учасників виставки від Одеського міжнародного фестивалю. За 10 років існування цього фестивалю та 4 роки існування Української кіноакадемії багато з представлених тут акторів стали лауреатами цих форумів.
Своїми враженнями поділилися актори, чиї світлини представлено на виставці.
Ірма ВітовськаВанца, акторка театру і кіно, продюсерка (“Таємний щоденник Симона Петлюри”, “Брама”, “Мої думки тихі” та інші):
— Вдячна всім, хто долучився до проєкту. Він сприятиме пропаганді українського кіно. А ще це була добра нагода поспілкуватися з колегами. Світлини чудові. Особлива подяка Ігорю Гайдаю.
Катерина Молчанова, акторка театру і кіно (“Гуцулка Ксеня”, “Моя бабуся Фані Каплан”, “Рівень чорного”):
— Якщо ти пропускаєш один день тренування, це помічаєш лише ти, два — твій учитель, а якщо три — то всі. Тож щодня працюю над собою. Для мене велика честь, що на цій виставці серед колег представлено й мої фото.
Лілія Яценко, акторка театру і кіно (“Чужа молитва”):
— Зйомки в кіно — це здійснення моєї великої дитячої мрії, що мене покажуть на всю Україну, на великому екрані в українському фільмі. Для кожного актора дуже важливо брати участь у таких престижних виставках.
Ахтем Сеітаблаєв, актор і режисер кримськотатарського походження (“Чемпіони з повітря”, “Хайтарма”, “Чужа молитва”, “Захар Беркут”, “Кіборги”, “Додому” та інші):
— Дякую організаторам, насамперед кінотеатру “Жовтень”. Тут я продемонстрував свій перший повний метр. Протягом багатьох років цей кінотеатр для мене місце, з яким пов’язані і радість, і хвилювання, і знайомство з чудовими людьми. Дякую Ігорю Гайдаю за його мистецтво, Одеському кінофестивалю та Кіноакадемії за те, що нас підтримують.
Римма Зюбіна, акторка театру і кіно, телеведуча (“Межа”, “Гніздо горлиці”):
— Коли ще мріяла стати актрисою, то ніколи не думала, що мене фотографуватиме Ігор Гайдай. А коли працювала у Молодому театрі, йдучи на роботу, завжди з цікавістю заглядала у вікна його майстерні. Щаслива, що сьогодні у такій класній компанії, а все почалося з телефонного дзвінка… Нині завершую зйомки в новому фільмі, який уже зовсім скоро вийде на екрани.
Аби стати зіркою, треба працювати по 24 години сім днів на тиждень.
Також на фотовиставці представлені світлини В’ячеслава Довженка (“Свінгери”, “Кіборги”), Наталії Васько (“Крути 1918”, “Гніздо горлиці”), Максима Самчика (“Фокстер & Макс”, “Коли падають дерева”), Олега Москаленка (“Дике поле”), Анастасії Пустовіт (“Коли падають дерева”), Романа Луцького (“Секс і нічого особистого”, “Сторожова Застава”, “Віддана”), Макара Тіхомірова (“Чемпіони з підворіття”, “Межа”, “Кіборги”).

Фото Георгія ЛУК’ЯНЧУКА

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment