Вернісаж двох Світлан

Едуард ОВЧАРЕНКО
У Камінній залі Київського академічного театру “Колесо” відкрили виставку “Duoble Світ” двох художниць — Світлани Леонтьєвої та Світлани Жукової.

Світлана Леонтьєва — відома журналістка і популярна ведуча телевізійних та концертних програм. 27 років працює на провідних телеканалах України. Понад 21 рік вела інформаційні програми на каналах ЮТАР, “Інтер”, ДР ТРК, Перший Національний. Брала інтерв’ю в перших осіб багатьох держав світу та видатних особистостей, вела репортажі з “гарячих точок”, створювала авторські проєкти “Як ваше здоров’я?”, “Час країни”, “Театральні сезони”. Паралельно на радіо “Ера-ФМ” вела спільний з ВВС проєкт “Women’s hour”.
Пані Світлана нагороджена орденом “За заслуги” ІІІ ступеня. Має почесне звання “Заслужений журналіст України”. Переможець загальнонаціональної програми “Людина року”, визнана “Журналістом 2012 року”. Лауреат професійної премії “Золоте перо”. Член наглядової ради Благодійного фонду “Мистецький арсенал”.
Мисткиня живе і працює в Києві. Перші картини написала 2015 року для благодійного аукціону, виручені кошти від якого спрямували для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Роботи Світлани неодноразово виставлялися на благодійних аукціонах Києва та Харкова. Протягом останніх п’яти років живопис — невід’ємна частина її життя.
У січні 2017 року відбулася перша персональна виставка робіт Світлани Леонтьєвої у філії Національного музею “Київська картинна галерея” — мистецькому центрі “Шоколадний будиночок”. А в травні того ж року відбулася друга її персональна виставка “Перша на Подолі” у творчій вітальні Київського академічного театру “Колесо”. В червні роботи Світлани стали частиною експозиції виставки “К-квадрат” у Музеї книги та друкарства України.
Нині живопис Світлани Леонтьєвої прикрашає приватні колекції в Німеччині, Греції, Люксембурзі, Канаді, США, Казахстані, Білорусі, Україні.
А Світлана Жукова народилася на східному кордоні колишньої великої і “непереможної” країни. Здобула три вищі освіти. Багато працювала, але в якийсь момент зрозуміла — досить. Настало прозріння — Світлана зрозуміла, що найцікавіша справа — це подорожі й пізнання світу. Одного разу, “пролітаючи” на авто по Трансильванії, вона побачила таку красу, що в душі пронизливо прозвучало прагнення: “Хочу це зобразити!” Відтоді її не залишає бажання малювати. Світлана залишила бунтівний і гамірний Київ, переїхала до Борисполя.
Вітаючи гостей, заслужений артист України Станіслав Колокольніков зазначив, що це визначна подія для театру “Колесо” — відкривати виставку двох таких самобутніх художниць. Актор театру і кіно Владислав Пупков побажав успіху двом талановитим мисткиням. А керівник літературно-драматургічної частини Київського академічного театру “Колесо” Настя Шеліга-Савицька розповіла про своє знайомство зі Світланою Леонтьєвою.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment