Хвала національній гідності мудрих людей!

Василь ЛизанЧук,
доктор філологічних наук,
заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка

Вітаю творчоадміністративних працівників “5го каналу” і телеканалу “Прямий” зі створенням холдингу “Вільні медіа”. Ви чесно, привселюдно, свідомо продемонстрували свою українську національну гідність, державницькогромадянську позицію, сміливо, відверто, разом із Петром Порошенком і депутатами Верховної Ради з “Європейської солідарності” стали на прю із “зеленими” душителями свободи слова.
Надзвичайно важливо, що попередні власники віддали свої акції творчим колективам “5го каналу” і телеканалу “Прямий” на виплату. Це свідчить про їхнє усвідомлення загрози, що нависла над свободою слова від володарів “слуг” не українського народу.
Відомо, що в демократичних, цивілізованих країнах світу телебачення і радіомовлення пройняті доброчинним духом суспільства, тобто вони державотворчі, патріотичні, об’єднують громадян на мовнокультурних, моральнодуховних принципах самовираження людини й нації. Людина не може бути вільною, коли підневільна нація. Загарбати, завоювати, поневолити українців всіма мерзенними способами прагне РФ. Кривавій кліці Путіна допомагає п’ята промосковська колона в Україні. Тому продовжується поглиблення наступу на свободу українського слова й медіа.
Добре, що телевізійники “Прямого” і “5го каналу” розуміють сутність свободи як усвідомлену необхідність, що свобода і відповідальність реалізуються у правдивому слові та зображенні, зумовлених порядністю, професійністю, націоцентричною позицією.
Іван Франко вважав соціальнонебезпечним у журналістиці тип гіпокрита – лукавої, брехливої людини. Такі типи журналістів (на жаль, їх чимало) є найстрашнішими, адже калічать людей морально, духовно та інтелектуально. Вони використовують свободу слова в Україні для прислужування російським загарбникам, руйнування державницького мислення, розмивання духовнонаціональних цінностей, моральнопсихологічного приниження українських патріотів, Революції Гідності, видатних борців за свободу і незалежність України, політикоідеологічного цькування українськості, насадження психології холопства, малоросійства й меншовартості.
Щиро бажаю усім творцям “Вільних медіа” невпинно, цілеспрямовано, у злагоді та єдності утверджувати своєю працею національнодобродійне призначення Свободи журналістського Слова.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment