Анонси

Веб-портал «Жінка–УКРАЇНКА» оголошує конкурс на кращу публікацію (нарис) про жінок-українок «Жінка в історії». 

У кожної епохи свої герої і героїні. Сьогоднішні події в житті нашої країни також безперечно впишуть  в історію України нові імена – серед них будуть і жіночі.

З метою вкотре піднести та описати на прикладах минулого і сьогодення талант і велич жіночої душі та для наповнення цікавими матеріалами рубрики «Жінки в історії», веб-портал для творчих, талановитих, ініціативних берегинь «Жінка-УКРАЇНКА» оголошує конкурс на кращу публікацію (нарис) про жінок-українок, які своїми добрими справами в галузі української культури, літератури, освіти, народного мистецтва, залишили добрий слід в житті суспільства.

До участі в конкурсі запрошуються історики, літературознавці, краєзнавці, журналісти, та всі, кого цікавить дана тематика.

Обсяг однієї публікації не має перевищувати 16 тис. знаків. Мова написання –українська. Кількість творів від одного учасника – не більше трьох.

До публікацій додається коротка біографія автора, поштова адреса та номер телефону.

До складу журі конкурсу ввійшли: член правління Національної спілки краєзнавців України, заступник головного редактора тижневика «Слово Просвіти» Євген Букет, журналістка, письменниця, член Національної спілки журналістів України Еліна Заржицька, голова Львівської міської організації Всеукраїнської Ліги Українських Жінок Лідія Купчик, заслужена артистка України, громадська діячка Світлана Мирвода, громадський діяч, засновник ГО «Вікімедіа Україна», керівник проекту «Жінка-УКРАЇНКА» Юрій Пероганич.

Переможця у спеціальній номінації «Жінка у борні за Україну» визначатиме український політик, голова Львівської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», народний депутат України Ірина Сех.

Партнер конкурсу — Музей Якубовських.

Термін прийому робіт – до 28 лютого 2014 року.

Матеріали надсилайте на електронну адресу zhinka.ukrainka@gmail.com

Сторінка конкурсу: http://ukrainka.org.ua/contest

Довідки за телефоном: +38 097 522 2031

***

                                                                                                                Кінофестиваль «Світло»

Триватиме 26 и 27 вересня – с 17:00 до 22:00; 28 вересня – с 16:00 до 22:00

Кінофестиваль «Світло» – це платформа для збору, пропаганди світлого, культурного, просвітницького кіно в Україні і за кордоном. Він виступає за формат фільмів, передач, відеотворів, в яких не буде місця насильству та аморальності.

Організатором кінофестивалю є Спілка християнських письменників України. Він завжди був ініціатором оригінальних, що не мають аналогів в Україні проектів, серед яких: фестивалі християнської публіцистики, поезії, номінація «Людина року в українському християнстві» та інші.

Головною сферою зацікавленості в реалізації своїх проектів СХПУ бачить підняття української християнської інтелігенції, а також розвиток української культури, поліпшення духовного, морального стану суспільства.

Саме тому СХПУ виступив з ініціативою проведення кінофестивалю «Світло».

Кінофестиваль – це щорічна подія, яка з кожним роком тільки набиратиме обертів. Вже сьогодні його учасниками є студії, телеканали, незалежні творці не лише з України, але з Росії, Білорусі, США.

 

Сайт кінофестивалю: http://kinofest-svet.com.ua/

Відеоанонс: http://www.youtube.com/watch?v=f0LU8Eiy_a4 ,

відеореклама:http://www.youtube.com/watch?v=bD_n1aUlydc

 

***

Для полегшення пошуку Вашого сайту на безмежних просторах Інтернету реєструйте його у     Каталог сайтов, Каталог статей, Добавить сайт в каталог/

***

Українсько-німецька літературна премія імені Олеся Гончара

Щовесни молоді письменники України виборюють право стати лауреатами престижної міжнародної українсько-німецької премії, заснованої 1996 року німецькими меценатами письменницею Тетяною Куштєвською, підприємцем Дітером Карренбергом та Національною спілкою письменників України.
3 квітня, у день народження Олеся Гончара, будуть названі переможці, їм вручать дипломи та грошові винагороди. Переможців конкурсу журі визначить у п’яти номінаціях: 1. Проза — роман або повість;      2. Цикл оповідань, новел; 3. Поезія; 4. Літературознавча праця, присвячена творчості Олеся Гончара; 5. Публіцистика.
Термін подання книжок та рукописів до 1 березня 2013 року. Вік учасників конкурсу — до 30-ти років.
Книжки та рукописи надсилати на адресу: 03084 Київ, вул. Конча-Озерна, 14-б, Найда Руслан Анатолійович, оргкомітет премії Олеся Гончара, тел. 259-1814, 050-353-3723

До уваги друзів і прихильників Видавничого центру “Просвіта”!
Повідомляємо про зміну
адреси і номера телефону.
Нова адреса: 03047 Київ-47, проспект Перемоги, 50
Телефон / факс:
(044) 454-88-41
e-mail: vc-prosvita@ukr.net

***

Ласкаво просимо на офіційний сайт Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка

http://prosvitanews.org.ua/

***

Шановні передплатники!
Державне підприємство з розповсюдження періодичних видань “Преса” сповіщає Вас про те, що 10 вересня розпочалася передплата на українські та зарубіжні періодичні видання на 2013 рік.
Оформити передплату можна за “Каталогом видань України” та за “Каталогом видань зарубіжних країн” у будь-якому поштовому відділенні України, а також скориставшись послугою “Передплата ON-LINE” на корпоративному сайті підприємства www.presa.ua. Тепер передплачувати періодичні видання “ON-LINE” стало ще зручніше — розрахунок за передплату можна здійснювати за допомогою системи Webmoney або платіжною карткою Visa чи MasterCard. Ці зручні сучасні засоби електронних платежів дозволяють сплачувати рахунок за періодичні видання, не залишаючи дому чи робочого місця.

***

ПЕРЕДПЛАТА — 2013
Ви — зі “Словом Просвіти”, бо це — ваша газета!
Вартість передплати
(з доставкою і поштовими витратами):

на 1 місяць      9 грн 37 коп.
на 3 місяці     27 грн 51 коп.
на півроку     53 грн 37 коп.

на рік     105 грн 54 коп.


Поштовий індекс — 30617, сторінка 71 в “Каталозі”

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Comments are closed.